XP1041 RACE PISTOLETOWE 50szt. KNALLPATRONEN

XP1041 KNALLPATRONEN RACE PISTOLETOWE KOLOROWA KOMETA Z HUKIEM KRÓTKI OPIS PRODUKTU Emiter dźwięku Kategoria CE – P1 Efekt – huk Zapakowanie – 1/50szt. UWAGA! Emiter dźwięku przeznaczony jest do specjalistycznego zastosowania np. w rolnictwie, ogrodnictwie, myślistwie, podczas rekonstrukcji bitew. ...

Rabat: 20 %
55,20 zł
50 szt. ( 1,10 zł za 1 szt. )
XP1043 RACE PISTOLETOWE 50szt. KNALLPATRONEN

XP1043 KNALLPATRONEN RACE PISTOLETOWE SREBRNA KOMETA Z KOLOROWYMI GWIAZDKAMI KRÓTKI OPIS PRODUKTU Emiter dźwięku Kategoria CE – P1 Efekt – huk Zapakowanie – 1/50 szt. UWAGA! Emiter dźwięku przeznaczony jest do specjalistycznego zastosowania np. w rolnictwie, ogrodnictwie, myślistwie, podczas rekonstrukcji bitew. ...

Rabat: 20 %
55,20 zł
50 szt. ( 1,10 zł za 1 szt. )
XP1044 RACE PISTOLETOWE 50szt. KNALLPATRONEN

XP1044 KNALLPATRONEN RACE PISTOLETOWE SREBRNA KOMETA Z GWIZDEM KRÓTKI OPIS PRODUKTU Emiter dźwięku Kategoria CE – P1 Efekt – huk Zapakowanie – 27/50 UWAGA! Emiter dźwięku przeznaczony jest do specjalistycznego zastosowania np. w rolnictwie, ogrodnictwie, myślistwie, podczas rekonstrukcji bitew. ...

Rabat: 20 %
55,20 zł
50 szt. ( 1,10 zł za 1 szt. )
XT1086-1 MINA DYMNA CZERWONA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA CZERWONA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1086-1 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: czerwony dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
57,60 zł / szt.
1 szt. ( 57,60 zł za 1 szt. )
XT1086-4 MINA DYMNA ZIELONA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA ZIELONA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1086-4 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: ZIELONY dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
57,60 zł / szt.
1 szt. ( 57,60 zł za 1 szt. )
XT1086-12 MINA DYMNA JASNO ZIELONA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA JASNO ZIELONA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1086-12 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: jasno zielony dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
57,60 zł / szt.
1 szt. ( 57,60 zł za 1 szt. )
XT1086-7 POMARANCZ MINA DYMNA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA POMARANCZ Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1086-7 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: pomaranczowy dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
57,60 zł / szt.
1 szt. ( 57,60 zł za 1 szt. )
XT1086-5 FIOLET MINA DYMNA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA FIOLET Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1086-5 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: fioletowy dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
57,60 zł / szt.
1 szt. ( 57,60 zł za 1 szt. )
XT1086-2  NIEBIESKA MINA DYMNA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA NIEBIESKA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1086-2 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: niebieski dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
57,60 zł / szt.
1 szt. ( 57,60 zł za 1 szt. )
XT1086-17 JASNO NIEBIESKA MINA DYMNA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA JASNO NIEBIESKA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1086-17 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: jasno niebieski dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
57,60 zł / szt.
1 szt. ( 57,60 zł za 1 szt. )
XT1086-15 TURKUS  MINA DYMNA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA TURKUS Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1086-15 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: turkusowy dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
57,60 zł / szt.
1 szt. ( 57,60 zł za 1 szt. )
XT1086-11 RÓŻ MINA DYMNA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA RÓŻ Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1086-11 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: czerwony dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
57,60 zł / szt.
1 szt. ( 57,60 zł za 1 szt. )
XF2013 FONTANNA 90SEK. 7M SILVER TO GOLD SPARKLES F2 PROFI

FONTANNA 90SEK. 7M SILVER TO GOLD SPARKLES F2 PROFI INDEX: XF2013 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915201352 Cechy: Waga prochu (g):400.00 Rozmiar W/H/L:320/95 Efekty: srebrne i złote iskry ...

Rabat: 20 %
58,39 zł
1 szt. ( 58,39 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
XT1084-7 POMARANCZ MINA DYMNA 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA POMARANCZ  40mm T1 PROFI INDEX: XT1084-7 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: czerwony dym , kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
60,00 zł / szt.
1 szt. ( 60,00 zł za 1 szt. )
XT1084-11 RÓŻ MINA DYMNA  40mm T1 PROFI

MINA DYMNA RÓŻ 40mm T1 PROFI INDEX: XT1084-11 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: różowy dym, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
60,00 zł / szt.
1 szt. ( 60,00 zł za 1 szt. )
XT1084-13 BURGUND MINA DYMNA  40mm T1 PROFI

MINA DYMNA BURGUND 40mm T1 PROFI INDEX: XT1084-11 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: BURGUND dym, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
60,00 zł / szt.
1 szt. ( 60,00 zł za 1 szt. )
XT1084-15 TURKUS  MINA DYMNA 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA TURKUS  40mm T1 PROFI INDEX: XT1084-15 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: czerwony dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
60,00 zł / szt.
1 szt. ( 60,00 zł za 1 szt. )
XT1084-5 FIOLET MINA DYMNA  40mm T1 PROFI

MINA DYMNA FIOLET  40mm T1 PROFI INDEX: XT1084-5 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: czerwony dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
60,00 zł / szt.
1 szt. ( 60,00 zł za 1 szt. )
XT1084-3 MINA DYMNA ŻÓŁTA  40mm T1 PROFI

MINA DYMNA ŻÓŁTA 40mm T1 PROFI INDEX: XT1084-3 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: czerwony dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
60,00 zł / szt.
1 szt. ( 60,00 zł za 1 szt. )
XT1088-1 MINA DYMNA CZERWONA Z CRACKLINGIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA CZERWONA Z CRACKLINGIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1088-1 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: czerwony dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
60,00 zł / szt.
1 szt. ( 60,00 zł za 1 szt. )
XT1088-11 RÓŻ MINA DYMNA Z CRACKLINGIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA RÓŻ Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1086-11 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: czerwony dym z CRACKLINGIEM, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
60,00 zł / szt.
1 szt. ( 60,00 zł za 1 szt. )
XT1088-4 MINA DYMNA ZIELONA Z CRACKLINGIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA ZIELONA Z CRACKLINGIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1088-4 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: czerwony dym z CRACKLINGIEM, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
60,00 zł / szt.
1 szt. ( 60,00 zł za 1 szt. )