TXF840 FONTANNA "KITTY" 1 szt.

Fontanna Klasa CE – F2 Dolot – 2m Czas – +/- 50s

Rabat: 20 %
33,60 zł
1 szt. ( 33,60 zł za 1 szt. )
TXF843  FONTANNA "LUCKY"

Fontanna Klasa CE – F2 Dolot – 2m Czas – +/- 50s

Rabat: 20 %
33,60 zł
1 szt. ( 33,60 zł za 1 szt. )
TXC733 SHOT  XL 1.2"/30mm

SINGLE SHOT 1.2" SHOT XL 6SZT. F3 INDEX: TXC733 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160217331 Cechy: Kaliber (mm/cale):30 Strzały:1 Waga prochu (g):106.80 Rozmiar W/H/L:200/36 Efekty: zielona fala z białymi i niebieskimi błyskami, brokatowa korona z czerwonymi i zielonymi błyskami, kolorowa fala iskier z trzaskiem, złota fala iskier z niebieskimi błyskami i chryzantemą, czerwony ogon z zielonymi błyskami o chryzantemą, zielony ogon zakończony brokatową koroną z niebieskimi i białymi błyskami ...

Rabat: 20 %
33,60 zł
6 szt. ( 5,60 zł za 1 szt. )
TXF146-B FONTANNA USZBA cena za 1 szt.

FONTANNA USZBA CONIC 1SZT. F2 INDEX: TXF146B Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Cechy: Waga prochu (g):490.00 Dolot (m):3 Efekty: srebrne iskry ...

Rabat: 20 %
35,20 zł / szt.
1 szt. ( 35,20 zł za 1 szt. )
TXF146A FONTANNA KAZBEK 1 SZT.

FONTANNA KAZBEK CONIC 1SZT. F2 INDEX: TXF146A-1SZT. Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160211469 Cechy: Waga prochu (g):490.00 Dolot (m):3 Efekty: złote iskry ...

Rabat: 20 %
35,20 zł / szt.
1 szt. ( 35,20 zł za 1 szt. )
TXR493 ZESTAW 4-9-3

ZESTAW 4-9-3 F2 INDEX: TXR493 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160214934 Cechy: Waga prochu (g):64.40 Rozmiar W/H/L:490/130-50 Efekty: 3 szt. rakiet, 1 szt. motyl, 2 op. różnych petard, 1 szt. rzymski ogień, Zastosowanie: Party , Z dziećmi ...

Rabat: 20 %
36,00 zł / szt.
1 szt. ( 36,00 zł za 1 szt. )
TXF312  FONTANNA 6 m  30 sek.

TXF312 TXF312 FONTANNA 6 m, 30 sek. SKU: TXF312 OPIS KRÓTKI STAGE FOUNTAIN Klasa CE – T1 Dolot– 6m Czas – 30s. Kolor – srebrny CENA ZA 1 SZTUKĘ

Rabat: 20 %
39,20 zł / szt.
TXB609 SMILE NIGHT  BATERIA/WYRZUTNIA  25S 0.8"/20mm

25S 0.8" BATERIA SMILE NIGHT F2 INDEX: TXB609 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:25 Waga prochu (g):187.50 Rozmiar W/H/L:120/120/120 Efekty: złote ogony przechodzące w brokatowe korony ozdobione fioletowymi i czerwonymi kwiatami wiśni ...

Rabat: 20 %
39,99 zł
1 szt. ( 39,99 zł za 1 szt. )
TXF932-8 GRANAT DYM CZARNY

  TXF932-8 GRANAT DYM CZARNY PUSZKA SKU: TXF932-8 OPIS KRÓTKI Ręczna pochodnia dymna ze sprężyną Kolor dymu – czarny Czas – 60 s +/-10 s CENA ZA 1 SZTUKĘ Dodatkowe informacje Kategoria CE P1 Klasa ADR 1.4G Zapakowanie 50/1 Opis kolor czarny, ręczna pochodnia dymna ze sprężyną w puszce Czas [s] 60 s +/-10 s Waga prochu [g] 90 – 100g Wymiary [mm] 150×65 ...

Rabat: 20 %
47,20 zł / szt.
1 szt. ( 47,20 zł za 1 szt. )
TXP448  SZELKA 6 " 450 strz. BATERIA PETARD BOMBER GUY 6" F3

SZELKA 6"   EFEKT 450 STRZAŁÓW BŁYSK I HUK NEC:18g CENA ZA 1 SZTUKĘ 

Rabat: 20 %
47,20 zł
1 szt. ( 47,20 zł za 1 szt. )
TXB739 BATERIA URBAN SPLASH F2 36S 0.8"/20mm NOWOŚĆ

36S 0.8" BATERIA URBAN SPLASH F2 INDEX: TXB739 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160217393 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:36 Waga prochu (g):237.60 Rozmiar W/H/L:140/140/100 Efekty: czerwony ogon z perłami i białymi migającymi gwiazdkami, złoty ogon z brokatową koroną i niebieskimi perełkami, żółty ogon z falą i chryzantemą, złoty ogon z wierzbą i białymi migającymi gwiazdkami, zielony ogon z dalią i białymi migającymi gwiazdkami, złoty ogon z wierzbą i chryzantemą ...

Rabat: 20 %
47,20 zł
1 szt. ( 47,20 zł za 1 szt. )
TXC734  SINGLE SHOT 1.5" SHOT XXL 6SZT. F3

SINGLE SHOT 1.5" SHOT XXL 6SZT. F3 INDEX: TXC734 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160217348 Cechy: Kaliber (mm/cale):37 Strzały:1 Waga prochu (g):179.40 Rozmiar W/H/L:200/44 Efekty: zielona fala z białymi i niebieskimi błyskami, brokatowa korona z czerwonymi i zielonymi błyskami, kolorowa fala iskier z trzaskiem, złota fala iskier z niebieskimi błyskami i chryzantemą, czerwony ogon z zielonymi błyskami i chryzantemą, zielony ogon zakończony brokatową koroną z niebieskimi i białymi błyskami ...

Rabat: 20 %
47,20 zł
6 szt. ( 7,87 zł za 1 szt. )
TXB773 BATERIA SMILE TIME F2 20S 0.8"

20S 0.8" BATERIA SMILE TIME F2 INDEX: TXB773 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160217737 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:20 Waga prochu (g):145.00 Rozmiar W/H/L:120/120/100 Efekty: kwiaty wiśni z czerwonymi ogonami, czerwona palma z białymi migającymi gwiazdkami, brokatowa korona z zielonymi migającymi gwiazdkami ...

Rabat: 20 %
47,20 zł / szt.
1 szt. ( 47,20 zł za 1 szt. )
TXR244  RAINBOW

TXR244 RAINBOW   Kategoria CE – F2 Zestaw rakiet,pchełek, bączków, rzymskich ogni, petard 13 elementów w zestawie Cena za 1 opakowanie ...

Rabat: 20 %
52,00 zł / szt.
1 szt. ( 52,00 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
TXB042 MASTER 25s 0.8"

Dodatkowe informacje Waga prochu [g] 185 Opis czerwona fala z czerwonym ogonem, zielona dalia, perełkami, złota fala z zielonym ogonem, żółta dalia, z żółtym ogonem i srebrnymi perełkami, korona z brokatu z kraklingiem, zielonym ogonem i czerwonymi migoczącymi Wymiary [mm] 145/120/120 Certyfikat BAM BAM-F2-1804 Dolot [m] 25 Czas [s] +/-28 Klasa ADR 1.3G Zapakowanie 16/1 Kaliber [cal] 0.8" Kategoria CE F2 Ilość strzałów 25 ...

Rabat: 20 %
52,00 zł / szt.
1 szt. ( 52,00 zł za 1 szt. )
TXB572  BEYOND ALL  19s 1" /25mm

19S 1" BATERIA BEYOND ALL F2 INDEX: TXB572 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160215726 Cechy: Kaliber (mm/cale):25 Strzały:19 Waga prochu (g):247.00 Rozmiar W/H/L:150/140/170 Efekty: czerwony błysk, niebieskie i białe migoczące gwiazdki, zielony - purpurowy błysk, zielone i białe gwiazdki, niebieski błysk z niebieskimi perełkami ...

Rabat: 20 %
52,00 zł
1 szt. ( 52,00 zł za 1 szt. )
XT1088-3 MINA DYMNA ŻÓŁTA Z CRACKLINGIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA ŻÓŁTA Z CRACKLINGIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1088-3 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: czerwony dym z CRACKLINGIEM, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
52,00 zł / szt.
1 szt. ( 52,00 zł za 1 szt. )
BATERIA STREET ICON F2 36S 0.8"

36S 0.8" BATERIA STREET ICON F2 INDEX: TXB966 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160219663 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:36 Waga prochu (g):234.00 Rozmiar W/H/L:100/150/155 Efekty: czerwone ogony komet przechodzące w: czerwone palmy z białym miganiem, srebrne palmy z białymi perełkami, brokatowe korony z zielonym miganiem, zielone palmy z czerwonym miganiem i brokatowe korony z chryzantemami ...

Rabat: 20 %
52,00 zł / szt.
1 szt. ( 52,00 zł za 1 szt. )
U31284-2 FOUNTAIN 5m (60s) SILVER W/ RED PISTIL z zapalnikiem

DODATKOWE INFORMACJE Dolot [m] 5 Opis silver spearkles w RED pistil Czas [s] +/-60 Zapakowanie 30/1 Klasa ADR 1.4G Kategoria CE T1

Rabat: 20 %
55,20 zł / szt.
1 szt. ( 55,20 zł za 1 szt. )
XP1040  KNALLPATROEN RACA PISTOLETOWA - HUK

KNALLPATRONEN RACE PISTOLETOWE Z HUKIEM 50SZT. P1 INDEX: XP1040 Kategoria CE: P1 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5904915270402 Cechy: Strzały:1 Waga prochu (g):175.00 Rozmiar W/H/L:55/14 Efekty: emiter dzwięku, efekt: huk, do pistoletów sygnałowych lub alarmowych z amunicją ślepą o standardowej mocy kalibru 6mm ...

Rabat: 20 %
55,20 zł
50 szt. ( 1,10 zł za 1 szt. )