HF24850R RAKIETY KULISTE 3" SUPER ROCKET 6SZT. RIAKEO F3

RAKIETY KULISTE 3" SUPER ROCKET 6SZT. RIAKEO F3 INDEX: HF24850R Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 0252485015462 Cechy: Kaliber (mm/cale):75 Waga prochu (g):966.00 Rozmiar W/H/L:1100/220/75 Efekty: rakiety kuliste 3" 1. kwiatowa korona przechodząca w niebieski z białym stroboskopem 2. ogroma złota wierzba z czerwonym stroboskopem i niebieską dalią 3. ogroma złota wierzba z ogromnym salutem ...

Rabat: 20 %
295,20 zł / szt.
6 szt. ( 49,20 zł za 1 szt. )
TXR439 JUMBO POWER 21szt NEC 577g

INFORMACJE DODATKOWE Opis 21 rakiet, 3 rozmiary, mix efekty Wymiary [mm] 104×13-30 Waga prochu [g] 577,9 Zapakowanie 5/1 Klasa ADR 1.3G Kategoria CE F2 ...

Rabat: 20 %
191,20 zł
21 szt. ( 9,10 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
TXR665 RAKIETY KULISTE 2.5"-3" THE KING 3SZT. F3

RAKIETY KULISTE 2.5"-3" THE KING 3SZT. F3 INDEX: TXR665 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160216655 Cechy: Kaliber (mm/cale):63, 75 Strzały:1 Waga prochu (g):375.00 Rozmiar W/H/L:1270/245/76 Czas (s):2 Efekty: rakiety kuliste, kaliber: 3" i 2.5", gwizdy z białą brokatową wierzbą i czerwonymi gwiazdkami, brokatowa korona z zielonym brokatem, brokatowa korona z niebieskimi gwiazdkami ...

Rabat: 20 %
132,00 zł / szt.
3 szt. ( 44,00 zł za 1 szt. )
TXR664 RAKIETY KULISTE 2.5" THE QUEEN 4SZT. F3

RAKIETY KULISTE 2.5" THE QUEEN 4SZT. F3 INDEX: TXR664 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160216648 Cechy: Kaliber (mm/cale):63 Strzały:1 Waga prochu (g):300.00 Rozmiar W/H/L:970/260/65 Czas (s):2 Efekty: rakiety kuliste, kaliber 2.5", gwizdy z białą brokatową wierzbą i czerwonymi gwiazdkami, pomarańczowa chryzantema z okręgiem złotych kwiatów wiśni i gwiazdek, fioletowa chryzantema z okręgiem złotych kwiatów wiśni i gwiazdek, brokatowa korona z zielono - czerwonym brokatem i gwiazdka ...

Rabat: 20 %
116,00 zł / szt.
4 szt. ( 29,00 zł za 1 szt. )
TXR085 PIROSKY 21 Rakiet NEC 221,40g

TXR085 PIRO SKY KRÓTKI OPIS PRODUKTU Kategoria CE – F2 Zestaw rakiet – 21 sztuk w zestawie  zestaw rakiet Wymiary [mm] 84×13-25 Waga prochu [g] 241,4 Zapakowanie 10/1 Klasa ADR 1.4G Kategoria CE F2     ...

Rabat: 20 %
103,20 zł
19 szt. ( 5,43 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
TXR087 RAKIETY KOMANDOS 13 SZT. NEC 167g

  INFORMACJE DODATKOWE Opis zestaw rakiet Wymiary [mm] 83×9-20 Waga prochu [g] 167 Zapakowanie 16/1 Klasa ADR 1.4G Kategoria CE F2 Zestaw 13 rakiet.  ...

Rabat: 20 %
92,00 zł / szt.
13 szt. ( 7,08 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
TXR2087 RAKIETY HOUSE OF STARS 13SZT F2

Cechy: Waga prochu (g):167.00 Rozmiar W/H/L:830/200-90 Dolot (m):nie dotyczy Efekty: 13 rakiet w 3 rozmiarach: czerwona fala z białymi połyskujacymi gwiazdkami, czerwono srebrne trzeszczące chryzantemy, zielone połyskujące gwiazdki z fioletowymi perełkami, białe połyskujące gwiazdki z czerwonymi perełkami ...

Rabat: 20 %
92,00 zł / szt.
13 szt. ( 7,08 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
TXR638 BIG WHALE 4  12szt. NEC 216,5g

TXR638 BIG WHALE 4 KRÓTKI OPIS PRODUKTU Kategoria CE – F2 Zestaw rakiet – 12 sztuk w zestawie   Index: TXR638Kategorie:  Opis 1 golden strobe blue pearl, 1 white strobe red pearl, 1 brocade crown to red, 1 green strobe purple pearl, 3 małe; 1 red and crackling, 1 red, green and crackling, 1 green and crackling, 12 rakiet – 3 duże; 1 red, green, blue peony and white strobe, 1 color crackling willow, 1 red wave w/crackling pistil, 2 średnie; 1 golden strobe coconut, 1 white strobe willow, 4 mniejsze; ...

Rabat: 20 %
84,00 zł
12 szt. ( 7,00 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
XP1040  KNALLPATROEN RACA PISTOLETOWA - HUK

KNALLPATRONEN RACE PISTOLETOWE Z HUKIEM 50SZT. P1 INDEX: XP1040 Kategoria CE: P1 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5904915270402 Cechy: Strzały:1 Waga prochu (g):175.00 Rozmiar W/H/L:55/14 Efekty: emiter dzwięku, efekt: huk, do pistoletów sygnałowych lub alarmowych z amunicją ślepą o standardowej mocy kalibru 6mm ...

Rabat: 20 %
55,20 zł
50 szt. ( 1,10 zł za 1 szt. )
TXR371 ORION RAKIETKI 12SZTUK W OPAKOWANIU

Dodatkowe informacje Opis 12 rakietek 2OZ, każda z inny efektem: srebrny deszcz iskier, kolorowe gwiazdy, krakling Wymiary [mm] 42×11 Waga prochu [g] 55,2 Zapakowanie 54/12 Klasa ADR 1.4G Kategoria CE F2 ...

Rabat: 20 %
17,60 zł / szt.
12 szt. ( 1,47 zł za 1 szt. )
TXR321 CYRKOBLITZ 6szt. NOWOŚĆ

Strzały: 1 Waga prochu (g): 93.00 Rozmiar W/H/L: 55/88/80 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kształt produktu: CYLINDER Sposób odpalenia: Lont Waga kartonu brutto: 16 Typ: GALANTERIA ...

Rabat: 20 %
15,99 zł
6 szt. ( 2,67 zł za 1 szt. )
TXR445A RAKIETY WHISTLING ROCKET 12 szt. / małe opakowanie

RAKIETY WHISTLING ROCKET 144SZT F2 INDEX: TXR445A Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5904915214451 Strzały:1 Efekty: efekt gwizdu z hukiem cena za 12 sztuk w woreczku ...

Rabat: 20 %
3,20 zł
12 szt. ( 0,27 zł za 1 szt. )