XP1041 RACE PISTOLETOWE 50szt. KNALLPATRONEN

XP1041 KNALLPATRONEN RACE PISTOLETOWE KOLOROWA KOMETA Z HUKIEM KRÓTKI OPIS PRODUKTU Emiter dźwięku Kategoria CE – P1 Efekt – huk Zapakowanie – 1/50szt. UWAGA! Emiter dźwięku przeznaczony jest do specjalistycznego zastosowania np. w rolnictwie, ogrodnictwie, myślistwie, podczas rekonstrukcji bitew. ...

Rabat: 20 %
55,20 zł
50 szt. ( 1,10 zł za 1 szt. )
XP1043 RACE PISTOLETOWE 50szt. KNALLPATRONEN

XP1043 KNALLPATRONEN RACE PISTOLETOWE SREBRNA KOMETA Z KOLOROWYMI GWIAZDKAMI KRÓTKI OPIS PRODUKTU Emiter dźwięku Kategoria CE – P1 Efekt – huk Zapakowanie – 1/50 szt. UWAGA! Emiter dźwięku przeznaczony jest do specjalistycznego zastosowania np. w rolnictwie, ogrodnictwie, myślistwie, podczas rekonstrukcji bitew. ...

Rabat: 20 %
55,20 zł
50 szt. ( 1,10 zł za 1 szt. )
XP1044 RACE PISTOLETOWE 50szt. KNALLPATRONEN

XP1044 KNALLPATRONEN RACE PISTOLETOWE SREBRNA KOMETA Z GWIZDEM KRÓTKI OPIS PRODUKTU Emiter dźwięku Kategoria CE – P1 Efekt – huk Zapakowanie – 27/50 UWAGA! Emiter dźwięku przeznaczony jest do specjalistycznego zastosowania np. w rolnictwie, ogrodnictwie, myślistwie, podczas rekonstrukcji bitew. ...

Rabat: 20 %
55,20 zł
50 szt. ( 1,10 zł za 1 szt. )
XP1072 EMITER DŻWIĘKOWY LONTOWY RED FLAME 20szt.

XP1072 RED FLAME KRÓTKI OPIS PRODUKTU Emiter dźwięku Kategoria CE – P1 Efekt – czerwony płomień + huk Zapakowanie – 80/20 cena za 1 opakowanie (20SZT.)     ...

Rabat: 20 %
16,80 zł
20 szt. ( 0,84 zł za 1 szt. )
XP1073 CHAMPION BULLDOG EMITER DZWIĘKU LONTOWY 4 sztuki

XP1073 EMITER DŹWIĘKU CHAMPION BULLDOG KRÓTKI OPIS PRODUKTU Emiter dźwięku Kategoria CE – P1 Efekt – huk Zapakowanie – 60/4 Cena za 1 opakowanie 4 sztuki UWAGA! Emiter dźwięku przeznaczony jest do specjalistycznego zastosowania np. w rolnictwie, ogrodnictwie, myślistwie, podczas rekonstrukcji bitew.   Index: XP1073Kategorie: P1 ...

Rabat: 20 %
20,00 zł / szt.
4 szt. ( 5,00 zł za 1 szt. )
XP1074 EMITER DZWIĘKU LONTOWY SIGMA BULL DOG 10 szt.

EMITER DŹWIĘKU LONTOWY SIGMA BULLDOG 10SZT. P1 INDEX: XP1074 Kategoria CE: P1 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5904915270747 Cechy: Strzały:1 Waga prochu (g):9.80 Rozmiar W/H/L:130/210/20 Efekty: emiter dźwięku, odpalany lontem, efekt: 1 huk ...

Rabat: 20 %
23,99 zł
10 szt. ( 2,40 zł za 1 szt. )
XP1075 EMITER DŹWIĘKU LONTOWY GREEN FLAME 20 szt.

EMITER DŹWIĘKU LONTOWY GREEN FLAME 20SZT. P1

Rabat: 20 %
15,99 zł
XT1079 DYM NIEBIESKO, BIAŁO, CZERWONY 4SZT. T1

DYM NIEBIESKO, BIAŁO, CZERWONY 4SZT. T1 INDEX: XT1079 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915207910 Cechy: Waga prochu (g):180.00 Rozmiar W/H/L:240/40 Efekty: trójstronny dym w kolorach niebieski, biały i czerwony ...

Rabat: 20 %
18,31 zł
1 szt. ( 18,31 zł za 1 szt. )
XT1080 DYM BIAŁO-CZERWONY 1SZT. T1

DYM BIAŁO CZERWONY 1SZT T1 INDEX: XT1080 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915208016 Cechy: Waga prochu (g):144.00 Rozmiar W/H/L:160/40 Efekty: dwustronny dym w kolorach biały i czerwony ...

Rabat: 20 %
15,20 zł
1 szt. ( 15,20 zł za 1 szt. )
XT1084-11 RÓŻ MINA DYMNA  40mm T1 PROFI

MINA DYMNA RÓŻ 40mm T1 PROFI INDEX: XT1084-11 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: różowy dym, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
60,00 zł / szt.
1 szt. ( 60,00 zł za 1 szt. )
XT1084-13 BURGUND MINA DYMNA  40mm T1 PROFI

MINA DYMNA BURGUND 40mm T1 PROFI INDEX: XT1084-11 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: BURGUND dym, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
60,00 zł / szt.
1 szt. ( 60,00 zł za 1 szt. )
XT1084-15 TURKUS  MINA DYMNA 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA TURKUS  40mm T1 PROFI INDEX: XT1084-15 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: czerwony dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
60,00 zł / szt.
1 szt. ( 60,00 zł za 1 szt. )
XT1084-3 MINA DYMNA ŻÓŁTA  40mm T1 PROFI

MINA DYMNA ŻÓŁTA 40mm T1 PROFI INDEX: XT1084-3 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: czerwony dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
60,00 zł / szt.
1 szt. ( 60,00 zł za 1 szt. )
XT1084-5 FIOLET MINA DYMNA  40mm T1 PROFI

MINA DYMNA FIOLET  40mm T1 PROFI INDEX: XT1084-5 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: czerwony dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
60,00 zł / szt.
1 szt. ( 60,00 zł za 1 szt. )
XT1084-7 POMARANCZ MINA DYMNA 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA POMARANCZ  40mm T1 PROFI INDEX: XT1084-7 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: czerwony dym , kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
60,00 zł / szt.
1 szt. ( 60,00 zł za 1 szt. )
XT1086-1 MINA DYMNA CZERWONA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA CZERWONA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1086-1 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: czerwony dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
57,60 zł / szt.
1 szt. ( 57,60 zł za 1 szt. )
XT1086-11 RÓŻ MINA DYMNA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA RÓŻ Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1086-11 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: czerwony dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
57,60 zł / szt.
1 szt. ( 57,60 zł za 1 szt. )
XT1086-12 MINA DYMNA JASNO ZIELONA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA JASNO ZIELONA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1086-12 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: jasno zielony dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
57,60 zł / szt.
1 szt. ( 57,60 zł za 1 szt. )
XT1086-15 TURKUS  MINA DYMNA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA TURKUS Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1086-15 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: turkusowy dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
57,60 zł / szt.
1 szt. ( 57,60 zł za 1 szt. )
XT1086-17 JASNO NIEBIESKA MINA DYMNA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA JASNO NIEBIESKA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1086-17 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: jasno niebieski dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
57,60 zł / szt.
1 szt. ( 57,60 zł za 1 szt. )
XT1086-2  NIEBIESKA MINA DYMNA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA NIEBIESKA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1086-2 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: niebieski dym z blinkiem, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
57,60 zł / szt.
1 szt. ( 57,60 zł za 1 szt. )
XT1086-3 MINA DYMNA ŻÓŁTA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI

MINA DYMNA ŻÓŁTA Z BLINKIEM 40mm T1 PROFI INDEX: XT1086-3 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915218619 Cechy: Kaliber (mm/cale):40 Strzały:1 Waga prochu (g):50.00 Rozmiar W/H/L:248/45 Czas (s):1 Dolot (m):15m Efekty: DYM ŻOŁTY Z BLINKIEM, kaliber 40 mm ...

Rabat: 20 %
60,00 zł / szt.
1 szt. ( 60,00 zł za 1 szt. )