TXB609 SMILE NIGHT  BATERIA/WYRZUTNIA  25S 0.8"/20mm

25S 0.8" BATERIA SMILE NIGHT F2 INDEX: TXB609 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:25 Waga prochu (g):187.50 Rozmiar W/H/L:120/120/120 Efekty: złote ogony przechodzące w brokatowe korony ozdobione fioletowymi i czerwonymi kwiatami wiśni ...

Rabat: 20 %
39,99 zł
1 szt. ( 39,99 zł za 1 szt. )
TXR493 ZESTAW 4-9-3

ZESTAW 4-9-3 F2 INDEX: TXR493 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160214934 Cechy: Waga prochu (g):64.40 Rozmiar W/H/L:490/130-50 Efekty: 3 szt. rakiet, 1 szt. motyl, 2 op. różnych petard, 1 szt. rzymski ogień, Zastosowanie: Party , Z dziećmi ...

Rabat: 20 %
36,00 zł / szt.
1 szt. ( 36,00 zł za 1 szt. )
TXF146-B FONTANNA USZBA cena za 1 szt.

FONTANNA USZBA CONIC 1SZT. F2 INDEX: TXF146B Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Cechy: Waga prochu (g):490.00 Dolot (m):3 Efekty: srebrne iskry ...

Rabat: 20 %
35,20 zł / szt.
1 szt. ( 35,20 zł za 1 szt. )
TXF146A FONTANNA KAZBEK 1 SZT.

FONTANNA KAZBEK CONIC 1SZT. F2 INDEX: TXF146A-1SZT. Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160211469 Cechy: Waga prochu (g):490.00 Dolot (m):3 Efekty: złote iskry ...

Rabat: 20 %
35,20 zł / szt.
1 szt. ( 35,20 zł za 1 szt. )
TXF840 FONTANNA "KITTY" 1 szt.

Fontanna Klasa CE – F2 Dolot – 2m Czas – +/- 50s

Rabat: 20 %
33,60 zł
1 szt. ( 33,60 zł za 1 szt. )
TXF843  FONTANNA "LUCKY"

Fontanna Klasa CE – F2 Dolot – 2m Czas – +/- 50s

Rabat: 20 %
33,60 zł
1 szt. ( 33,60 zł za 1 szt. )
TXC733 SHOT  XL 1.2"/30mm

SINGLE SHOT 1.2" SHOT XL 6SZT. F3 INDEX: TXC733 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160217331 Cechy: Kaliber (mm/cale):30 Strzały:1 Waga prochu (g):106.80 Rozmiar W/H/L:200/36 Efekty: zielona fala z białymi i niebieskimi błyskami, brokatowa korona z czerwonymi i zielonymi błyskami, kolorowa fala iskier z trzaskiem, złota fala iskier z niebieskimi błyskami i chryzantemą, czerwony ogon z zielonymi błyskami o chryzantemą, zielony ogon zakończony brokatową koroną z niebieskimi i białymi błyskami ...

Rabat: 20 %
33,60 zł
6 szt. ( 5,60 zł za 1 szt. )
TXF717 FONTANNA KING

FONTANNA KING F2 INDEX: TXF717 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160217171 Cechy: Strzały:1 Waga prochu (g):110.00 Rozmiar W/H/L:155/315/70 Efekty: srebrne iskry z czerwonymi i zielonymi rozbłyskami i trzeszczącymi chryzantemami ...

Rabat: 20 %
31,99 zł
1 szt. ( 31,99 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
WACHLARZ JEDNORZĘDOWY BROCADE CROSSETTE WITH SILVER STROBE MINE F2 V PROFI  LINE-1 7S 0.8" XC2019

LINE-1 7S 0.8" BROCADE CROSSETTE WITH SILVER STROBE MINE F2 V PROFI INDEX: XC2019 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915260199 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:7 Waga prochu (g):99.40 Rozmiar W/H/L:170/300/25 Czas (s):10 Dolot (m):30 ...

Rabat: 20 %
31,20 zł / szt.
1 szt. ( 31,20 zł za 1 szt. )
TXC775 RZYMSKIE OGNIE 6 SZTUK/55s/145cm
Rabat: 20 %
30,40 zł
6 szt. ( 5,07 zł za 1 szt. )
TXC884 RZYMSKIE OGNIE 80S MAGICAL SHOTS (6SZT.) F2

RZYMSKIE OGNIE 80S MAGICAL SHOTS (6SZT.) F2 INDEX: TXC884 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160218840 Cechy: Kaliber (mm/cale):12,7 Strzały:80 Waga prochu (g):144.00 Rozmiar W/H/L:120/13 Efekty: kolorowe kulki z trzaskiem ...

Rabat: 20 %
30,40 zł
6 szt. ( 5,07 zł za 1 szt. )
TXB605 SKY BUSTER WYRZUTNIA/BATERIA 16s 0.8: Czas 17s

TXB605 SKY BUSTER 16S 0.8″ KRÓTKI OPIS PRODUKTU Bateria wyrzutni rurowych Klasa CE – F2 Ilość strzałów – 16 Kaliber – 0.8″ Zapakowanie – 36/1 ...

Rabat: 20 %
26,40 zł / szt.
1 szt. ( 26,40 zł za 1 szt. )
TXB603 THE MAGIC KEY BAERIA/WYRZUTNIA 16s 0.8"/20mm

Ilość strzałów: 16Wysokość:20mCzas:30 sekkaliber 0.8mmMała wyrzutnia oznaczona symbolem TXB603, zawierająca 16 strzałów z mixem kolorowych efektów. czerwone, zielone, niebieskie i purpurowe peonie z craklingiemCena za 1 szt.Cena za 1 szt....

Rabat: 20 %
26,40 zł / szt.
1 szt. ( 26,40 zł za 1 szt. )
TXB071 DARK AGE 16S 0.8″/20mm

Dodatkowe informacje Waga prochu [g] 112 Opis czerwona i zielona palma z kraklingiem Wymiary [mm] 120/95/95 Certyfikat BAM BAM-F2-1805 Dolot [m] 30 Czas [s] +/-20 Klasa ADR 1.3G Zapakowanie 12/1 Kaliber [cal] 0.8" Kategoria CE F2 Ilość strzałów 16 ...

Rabat: 20 %
26,40 zł / szt.
1 szt. ( 26,40 zł za 1 szt. )
TXP312 CRAZY COBRA 12szt/1 opakowanie F2

CRAZY COBRA 12SZT F2 INDEX: TXP312 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160213128 Cechy: Waga prochu (g):58.80 Rozmiar W/H/L:30/350/80 Czas (s):38sekund/1 sztuka Efekty: kracling, magiczny bicz, 60 cm cena za 1 opakowanie(12sztuk) ...

Rabat: 20 %
26,40 zł
12 szt. ( 2,20 zł za 1 szt. )
BATERIA SMILE MOMENT F2 16S 0.8" TXB963

16S 0.8" BATERIA SMILE MOMENT F2 INDEX: TXB963 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160219632 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:16 Waga prochu (g):112.00 Rozmiar W/H/L:120/100/100 Efekty: brokatowe korony z dodatkiem fioletu, niebieskiego i zieleni ...

Rabat: 20 %
26,40 zł / szt.
1 szt. ( 26,40 zł za 1 szt. )
TXB601 SMILE DAY WYRZUTNIA/BATERIA  16S 0.8" F2

16S 0.8" BATERIA SMILE DAY F2 INDEX: TXB601 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160216013 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:16 Waga prochu (g):116.00 Rozmiar W/H/L:120/95/95 Efekty: kwiaty wiśni z czerwonymi ogonami, czerwona palma z białymi migającymi gwiazdkami, brokatowa korona z zielonymi migającymi gwiazdkami ...

Rabat: 20 %
25,60 zł
1 szt. ( 25,60 zł za 1 szt. )
TXB1498 BATERIA /WYRZUTNIA FULL SKY F2 16S 0.8"

16S 0.8" BATERIA FULL SKY F2 INDEX: TXB1498 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915214987 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:16 Waga prochu (g):128.00 Rozmiar W/H/L:96/96/96 Efekty: czerwone, zielone, niebieskie i purpurowe gwiazdy z kraklingiem ...

Rabat: 20 %
25,60 zł
1 szt. ( 25,60 zł za 1 szt. )
TXB602 BACKYARD WYRZUTNIA/BATERIA 16s 0,8"/20mm F2

TXB602 BACKYARD FUN 16S 0.8″ KRÓTKI OPIS PRODUKTU Bateria wyrzutni rurowych Klasa CE – F2 Ilość strzałów – 16 Kaliber – 0.8″ Zapakowanie – Index: TXB602Kategorie: F2 ...

Rabat: 20 %
24,00 zł / szt.
1 szt. ( 24,00 zł za 1 szt. )
TXF285 FONTANNA HAPPY 6 SZT.

FONTANNA HAPPY CONIC 6SZT. F2 U20003 INDEX: TXF285 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160212855 Cechy: Waga prochu (g):180.00 Dolot (m):2 Efekty: srebrne iskry ze srebrnymi perełkami ...

Rabat: 20 %
23,99 zł / szt.
6 szt. ( 4,00 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
XP1074 EMITER DZWIĘKU LONTOWY SIGMA BULL DOG 10 szt.

EMITER DŹWIĘKU LONTOWY SIGMA BULLDOG 10SZT. P1 INDEX: XP1074 Kategoria CE: P1 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5904915270747 Cechy: Strzały:1 Waga prochu (g):9.80 Rozmiar W/H/L:130/210/20 Efekty: emiter dźwięku, odpalany lontem, efekt: 1 huk ...

Rabat: 20 %
23,99 zł
10 szt. ( 2,40 zł za 1 szt. )
XP1073 CHAMPION BULLDOG EMITER DZWIĘKU LONTOWY 4 sztuki

XP1073 EMITER DŹWIĘKU CHAMPION BULLDOG KRÓTKI OPIS PRODUKTU Emiter dźwięku Kategoria CE – P1 Efekt – huk Zapakowanie – 60/4 Cena za 1 opakowanie 4 sztuki UWAGA! Emiter dźwięku przeznaczony jest do specjalistycznego zastosowania np. w rolnictwie, ogrodnictwie, myślistwie, podczas rekonstrukcji bitew.   Index: XP1073Kategorie: P1 ...

Rabat: 20 %
20,00 zł / szt.
4 szt. ( 5,00 zł za 1 szt. )