TXB523 BATERIA IRON SHOT F2 60S 0.8" NOWOŚĆ

60S 0.8" BATERIA IRON SHOT F2 INDEX: TXB523 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160215238 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:60 Waga prochu (g):456.00 Rozmiar W/H/L:140/235/125 Efekty: czerwony ogon ze srebrnymi migającymi gwiazdkami, czerwonymi piwoniami przetykanymi migającymi srebrnymi gwiazdkami, czerwonymi palmami i deszczem iskier, zielone ogony z zielonymi palmami z deszczem iskier, czerwony ogon ze srebrnymi migającymi gwiazdkami, czerwonymi piwoniami przetykanymi migającymi srebrnymi gwiazdkami, czerwonymi palmami i deszczem iskier, zielone ogony z zielonymi palmami z deszczem iskier, czerwony ogon z brokatową koroną i srebrnymi migającymi iskierkami Zastosowanie: Pokazy plenerowe , Party ...

Rabat: 20 %
103,20 zł
1 szt. ( 103,20 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
TXB542 HEJKA 100S 0.8/20mm NOWOŚĆ

100S 0.8" BATERIA HEJKA! F2 INDEX: TXB542 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160215429 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:100 Waga prochu (g):491.50 Rozmiar W/H/L:150/245/245 Efekty: czerwona palma zmieniajaca się w zieloną palmę i zakończona srebrną chryzantemą; nebieska gwiazda ze srebrną chryzantemą; czerwona kula ze srebrnym ogonem Zastosowanie: Pokazy plenerowe ...

Rabat: 20 %
159,20 zł
1 szt. ( 159,20 zł za 1 szt. )
TXR088 ZESTAW SPACE ROCKET 15 ELEMENTÓW

TXR088 SPACE ROCKET KRÓTKI OPIS PRODUKTU Kategoria CE  Zestaw rakiet, rzymskich ogni, patard – 15 elementów w zestawie ...

Rabat: 20 %
84,00 zł
1 szt. ( 84,00 zł za 1 szt. )
TXF149 PAŁECZKI BENGALSKIE MAGIC FINGERS 10SZT. MIX KOLOR F1

TXF149 PAŁECZKI BENGALSKIE MAGIC FINGERS KRÓTKI OPIS PRODUKTU Opakowanie 10 szt. Długość – 30 cm Kolorowe ognie: czerwony, niebieski, żółty, zielony, fioletowy Kategoria CE – F1     Index: TXF149Kategorie:  ...

Rabat: 20 %
14,40 zł
10 szt. ( 1,44 zł za 1 szt. )
TXB725  BATERIA ZŁOŻONA STARS HUNTER F3 253S 1"-1.2"  @

TXB725 STARS HUNTER 253S KRÓTKI OPIS PRODUKTU Bateria złożona Klasa CE – F3 Ilość strzałów – 253 Kaliber – mix 1″ – 1.2″ Zapakowanie – 1/1     ...

Rabat: 20 %
1 359,20 zł
1 szt. ( 1 359,20 zł za 1 szt. )
FONTANNA  ETNA WULKANY 6 szt. TXF754

TXF754 ETNA KRÓTKI OPIS PRODUKTU Fontanna Kategoria CE – F1 Dolot – 1 m Czas – +/- 15s Wysokość – 75 mm Zapakowanie – 48/6   Kategoria: Fontanny kategoria F1 ...

Rabat: 20 %
12,00 zł
6 szt. ( 2,00 zł za 1 szt. )
TXF427E ELEGANT ZIMNE OGNIE 40 CM 5 szt./opakowanie

ZIMNE OGNIE 40CM 5SZT. F1 GWIAZDKA INDEX: TXF427 Kategoria CE: F1 Klasa ADR: 1.4G Cechy: Waga prochu (g):20.00 Rozmiar W/H/L:400 Czas (s):100 Dolot (m):nie dotyczy Efekty: złote iskry Zastosowanie: Party , Z dziećmi , Ślub/wesele , Cicha pirotechnika ...

Rabat: 20 %
3,20 zł
5 szt. ( 0,64 zł za 1 szt. )
TXF799 DYM MIX KOLORÓW ( 5szt.)

TXF799 DYM MIX KOLORÓW KRÓTKI OPIS PRODUKTU Kategoria CE-T1 Kolor dymu- czerwony, niebieski, żółty, zielony i biały Czas-45S Zapakowanie-40/5 DO UŻYTKO WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ ...

Rabat: 20 %
15,99 zł
TXB728  CEREMONY OF FIRE 276S 1"-1,2"

Kaliber (mm/cale): 25-30 Strzały: 276 Waga prochu (g): 3759.00 Rozmiar W/H/L: 225/790/450 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kształt produktu: I, V Sposób odpalenia: Lont Waga kartonu brutto: 35 Typ: Bateria złożona ...

Rabat: 20 %
1 519,20 zł
1 szt. ( 1 519,20 zł za 1 szt. )
TXB810 SMUGGLER 100S 1″/25mm

Kaliber (mm/cale):25 Strzały:60 Waga prochu (g):780.00 Rozmiar W/H/L:175/305/180 Czas (s):60 Dolot (m):+/- 30m Efekty: złota wierzba z ogonem i złotymi, zielonymi perełkami, zielony czerwony ogon ze złota i zieloną palmą, czerwone ogony z czerwonymi białymi perełkami, złotą i czerwoną palmą, purpurowy ogon z białymi perełkami złote chryzantemy, niebieskie ogony ze złotą i niebieska palmą, białymi perełkami, kolorowy ogon z trzaskiem ...

Rabat: 20 %
282,40 zł
1 szt. ( 282,40 zł za 1 szt. )
TXB574 SKY EVENT 100S 1″ /25mm F3

100S 1" BATERIA SKY EVENT F3 INDEX: TXB574 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160215740 Cechy: Kaliber (mm/cale):25 Strzały:100 Waga prochu (g):970.00 Efekty: Czerwony ogon komety z czerwona palma i niebieskimi perełkami, czerwony ogon wierzbą i deszczem iskier, czerwony ogon z czerwona falą i niebieskimi perełkami, zielony ogon z zieloną falą i białymi migającymi gwiazdkami, złoty ogon z czerwonymi perełkami i złota migającą wierzbą, czerwony ogon komety z żółtą falą i białymi migającymi gwiazdkami, zielony ogon z czerwona falą i białymi migającymi gwiazdkami, złoty ogon z brokatową koroną i niebieskimi perełkami, złoty ogona z brokatową koroną i zielonymi perełkami, złoty ogon z brokatową koroną i zielonymi migającymi gwiazdkami ...

Rabat: 20 %
247,20 zł
1 szt. ( 247,20 zł za 1 szt. )
TXB568 BEZ SPINY/STAY COOL100S 1″/25mm PROMOCJA

TXB568 BEZ SPINY/STAY COOL 100S 1″ KRÓTKI OPIS PRODUKTU Bateria wyrzutni rurowych Kategoria CE – F3 Ilość strzałów – 100 Kaliber – 1″ Zapakowanie – 4/1 ...

Rabat: 20 %
248,00 zł
1 szt. ( 248,00 zł za 1 szt. )
TXB554 GREAT CHOICE FOR MAGIC TIME 100S 1″ CZAS 2.2minuty

TXB554 GREAT CHOICE FOR MAGIC TIME 100S 1″ KRÓTKI OPIS PRODUKTU Bateria wyrzutni rurowych Kategoria CE – F3 Ilość strzałów – 100 Kaliber – 1″ Zapakowanie – 4/1 ...

Rabat: 20 %
240,00 zł
1 szt. ( 240,00 zł za 1 szt. )
TXB378 SILENT NIGHT 25s BATERIA CICHA 1.2″ czas 45 s

TXB378 SILENT NIGHT 25S 1.2″ KRÓTKI OPIS PRODUKTU Bateria wyrzutni rurowych Kategoria CE – F2 Ilość strzałów -25 Kaliber –1.2″ Zapakowanie –4/1 ...

Rabat: 20 %
100,00 zł
1 szt. ( 100,00 zł za 1 szt. )
TXF427B  BALONY ZIMNE OGNIE 40 CM 5 SZT.

ZIMNE OGNIE 40CM 5SZT. F1 BALONY INDEX: TXF427B Kategoria CE: F1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915224276 Cechy: Waga prochu (g):20.00 Rozmiar W/H/L:420/50 Czas (s):100 Efekty: złote iskry Cena za 1 opakowanie (5 szt.) ...

Rabat: 20 %
3,20 zł
5 szt. ( 0,64 zł za 1 szt. )
TXF159 KONFETTI PARTY PISTOLS 4 SZT.

KONFETTI PARTY PISTOLS INDEX: TXF159 Kategoria CE: F1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160211599 Cechy: Strzały:1 Waga prochu (g):0.02 Rozmiar W/H/L:85/25 Efekty: Pistolety Party strzelające kolorowym konfetti Zastosowanie: Party , Ślub/wesele , Z dziećmi , Cicha pirotechnika ...

Rabat: 20 %
6,32 zł
4 szt. ( 1,58 zł za 1 szt. )
BATERIA GRÓBY KALIBER TWIST 19s 1.9" TXB482

Czas [s] +/-30-35 Dolot [m] +/-40 Ilość strzałów 19 Kaliber [cal] 1.9" Kategoria CE F3 Klasa ADR 1.3G Opis czerwony ogon z czerwono – zielono – limonkowo – żółtymi piwoaniami, wielka korona brokatowych gwiazd z czerwonymi, wielka brokatowa korona, srebrne trzeszczące chryzantemy Waga prochu [g] 646 Zapakowanie 4/1 ...

Rabat: 20 %
232,00 zł / szt.
1 szt. ( 232,00 zł za 1 szt. )
TXB071 DARK AGE 16S 0.8″/20mm

Dodatkowe informacje Waga prochu [g] 112 Opis czerwona i zielona palma z kraklingiem Wymiary [mm] 120/95/95 Certyfikat BAM BAM-F2-1805 Dolot [m] 30 Czas [s] +/-20 Klasa ADR 1.3G Zapakowanie 12/1 Kaliber [cal] 0.8" Kategoria CE F2 Ilość strzałów 16 ...

Rabat: 20 %
26,40 zł / szt.
1 szt. ( 26,40 zł za 1 szt. )
TXR493 ZESTAW 4-9-3

ZESTAW 4-9-3 F2 INDEX: TXR493 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160214934 Cechy: Waga prochu (g):64.40 Rozmiar W/H/L:490/130-50 Efekty: 3 szt. rakiet, 1 szt. motyl, 2 op. różnych petard, 1 szt. rzymski ogień, Zastosowanie: Party , Z dziećmi ...

Rabat: 20 %
36,00 zł / szt.
1 szt. ( 36,00 zł za 1 szt. )
TXR927 FAMILIADA ZESTAW

TXR927 FAMILIADA   Kategoria CE – F2 Zestaw rakiet, petard, pchełek, rzymskich ogni, trzaskających kulek, bączków, serpentyn 7 elementów w zestawie Cena za 1 opakowanie ...

Rabat: 20 %
91,20 zł / szt.
1 szt. ( 91,20 zł za 1 szt. )
TXR926 PYROFUN ZESTAW

ZESTAW PYROFAN F2 INDEX: TXR926 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160219267 Cechy: Waga prochu (g):130.59 Rozmiar W/H/L:640/175-75 Efekty: 6 szt. rakiet w 2 rozmiarach, 1 op. bączków, 1 op. trzaskających kulek, 1 szt. bateria petard błyskowych, 2 szt. fontann, 2 op. różnych petard, 2 op. pchełek Zastosowanie: Party , Z dziećmi ...

Rabat: 20 %
75,20 zł
1 szt. ( 75,20 zł za 1 szt. )
TXB714 HOT EXPLOSION WYRZUTNIA/BATERIA  25S 1.9″ F3

TXB714 HOT EXPLOSION 25S 1.9″ F3 KRÓTKI OPIS PRODUKTU Bateria wyrzutni rurowych Kategoria CE – F3 Ilość strzałów – 25 Kaliber – 1.9″ Zapakowanie – 2/1     ...

Rabat: 20 %
319,20 zł / szt.