TXB012 FIRE ARE BORN 190S 0.8"-1.2"

Bateria złożona Klasa CE – F3 Ilość strzałów – 190 Kaliber – mix Zapakowanie – 1/1

Rabat: 20 %
960,00 zł / szt.
1 szt. ( 960,00 zł za 1 szt. )
ST FONTANNA 5SEK. 3M SILVER T1 UF2056

ST FONTANNA 5SEK. 3M SILVER T1 INDEX: UF2056 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Cechy: Waga prochu (g):100.00 Rozmiar W/H/L:97/25 Czas (s):5 Dolot (m):3 Efekty: srebrne iskry DO UŻYTKU WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ! Zastosowanie: Party , Ślub/wesele , Imprezy sportowe , Cicha pirotechnika , Sesje zdjęciowe , Oprawa estrady , Pokazy plenerowe ...

Rabat: 20 %
14,40 zł / szt.
1 szt. ( 14,40 zł za 1 szt. )
Sf10 Wyrzutnia Serpentyn Biała 20 STRZ. YES OR NO

Wyrzutnia PIROTECHNICZNA konfetti, serpentyny 7-10m Biała .Strzały: 20Pakowanie: 8/1Cena za 1 szt.EFEKT: WHITE    ...

Rabat: 20 %
103,20 zł / szt.
1 szt. ( 103,20 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
S01002 CRAZY ROBOT PETARDA LONTOWA 10 szt. NEC: 20g/op.

PETARDA LONTOWA CRAZY ROBOT 10SZT. F3 INDEX: S01002 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160210028 Cechy: Waga prochu (g):20.00 Rozmiar W/H/L:120/160/25 Efekty: 1 huk Zastosowanie: Imprezy militarne i rekonstrukcje , Przemysł/rolnictwo Kolor: czerwony ...

Rabat: 20 %
20,80 zł
10 szt. ( 2,08 zł za 1 szt. )
HF24850R RAKIETY KULISTE 3" SUPER ROCKET 6SZT. RIAKEO F3

RAKIETY KULISTE 3" SUPER ROCKET 6SZT. RIAKEO F3 INDEX: HF24850R Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 0252485015462 Cechy: Kaliber (mm/cale):75 Waga prochu (g):966.00 Rozmiar W/H/L:1100/220/75 Efekty: rakiety kuliste 3" 1. kwiatowa korona przechodząca w niebieski z białym stroboskopem 2. ogroma złota wierzba z czerwonym stroboskopem i niebieską dalią 3. ogroma złota wierzba z ogromnym salutem ...

Rabat: 20 %
295,20 zł / szt.
6 szt. ( 49,20 zł za 1 szt. )
HF2297 VORTEX 6 RIAKEO 21S 1.2″

HF2297 VORTEX 6 RIAKEO 21S 1.2″KRÓTKI OPIS PRODUKTUBateria wyrzutni rurowych Klasa CE – F2 Ilość strzałów – 21 Kaliber – 1.2″ Zapakowanie – 4/1

Rabat: 20 %
140,00 zł / szt.
1 szt. ( 140,00 zł za 1 szt. )
HF2243 VORTEX 3 RIAKEO 25S 1.2″

HF2243 VORTEX 3 RIAKEO 25S 1.2″ KRÓTKI OPIS PRODUKTU Bateria wyrzutni rurowych Klasa CE – F2 Ilość strzałów – 25 Kaliber – 1.2″ Zapakowanie – 4/1     ...

Rabat: 20 %
172,00 zł / szt.
1 szt. ( 172,00 zł za 1 szt. )
FONTANNA TRIPLEX SILWER/SREBNY 60 sek. 3 metry XT1078-6 - cena1 sztuki.

Specyfikacja produktu: Waga prochu (g): 0.00 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Waga kartonu brutto: 19 Typ: Pirotechnika estradowa cbms: 0.0337 Zapakowanie: 20/5 ...

Rabat: 20 %
28,00 zł / szt.
1 szt. ( 28,00 zł za 1 szt. )
FONTANNA TRIPLEX GOLD 60 sek. 3 metry XT1078-3 - cena1 sztuki.

Specyfikacja produktu: Waga prochu (g): 0.00 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Waga kartonu brutto: 19 Typ: Pirotechnika estradowa cbms: 0.0337 Zapakowanie: 20/5 ...

Rabat: 20 %
28,00 zł / szt.
1 szt. ( 28,00 zł za 1 szt. )
FONTANNA  ETNA WULKANY 6 szt. TXF754

TXF754 ETNA KRÓTKI OPIS PRODUKTU Fontanna Kategoria CE – F1 Dolot – 1 m Czas – +/- 15s Wysokość – 75 mm Zapakowanie – 48/6   Kategoria: Fontanny kategoria F1 ...

Rabat: 20 %
12,00 zł
6 szt. ( 2,00 zł za 1 szt. )
BATERIA Z RÓŻNYMI UKŁADAMY EFEKTÓW STAR DUST 100s 20mm/0,8" TXB357

TXB357 STAR DUST 100S 0.8″ KRÓTKI OPIS PRODUKTU Bateria Kategoria CE – F3 Ilość strzałów – 100 Kaliber – 0.8″ Zapakowanie – 4/1   Index: TXB357Kategorie: F3 ...

Rabat: 20 %
172,00 zł
1 szt. ( 172,00 zł za 1 szt. )
BATERIA STREET ICON F2 36S 0.8"

36S 0.8" BATERIA STREET ICON F2 INDEX: TXB966 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160219663 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:36 Waga prochu (g):234.00 Rozmiar W/H/L:100/150/155 Efekty: czerwone ogony komet przechodzące w: czerwone palmy z białym miganiem, srebrne palmy z białymi perełkami, brokatowe korony z zielonym miganiem, zielone palmy z czerwonym miganiem i brokatowe korony z chryzantemami ...

Rabat: 20 %
52,00 zł / szt.
1 szt. ( 52,00 zł za 1 szt. )
BATERIA SMILE MOMENT F2 16S 0.8" TXB963

16S 0.8" BATERIA SMILE MOMENT F2 INDEX: TXB963 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160219632 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:16 Waga prochu (g):112.00 Rozmiar W/H/L:120/100/100 Efekty: brokatowe korony z dodatkiem fioletu, niebieskiego i zieleni ...

Rabat: 20 %
26,40 zł / szt.
1 szt. ( 26,40 zł za 1 szt. )
BATERIA SKY WALKER F3 100S 0.8" TXB2330

100S 0.8" BATERIA SKY WALKER F3 INDEX: TXB2330 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915223309 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:100 Waga prochu (g):570.00 Rozmiar W/H/L:120/145/145 Czas (s):55 Dolot (m):20 Efekty: czerwony ogon z czerwonymi gwiazdami i brokatowymi koronami, złote ogony z brokatowymi koronami i białymi migającymi iskrami, zielony ogon z zielonymi gwiazdami i czerwonymi kwiatami wiśni, czerwony ogon z czerwono-niebieskimi chryzantemami ...

Rabat: 20 %
172,80 zł / szt.
1 szt. ( 172,80 zł za 1 szt. )
BATERIA MONKEY FUNKY F3 49S 1" TXB2020

49S 1" BATERIA MONKEY FUNKY F3 INDEX: TXB2020 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915220209 Cechy: Kaliber (mm/cale):25 Strzały:49 Waga prochu (g):686.00 Rozmiar W/H/L:175/205/205 Czas (s):48 Dolot (m):25 Efekty: czerwono-zielona palma, wierzba z rozbłyskiem, czerwone gwiazdy, złota fala z Crackingiem, brokatowe, niebieskie gwiazdki, czerwone gwiazdki z Crackingiem, srebrna chryzantema z hukiem ...

Rabat: 20 %
144,00 zł / szt.
1 szt. ( 144,00 zł za 1 szt. )
BATERIA MAFIA F2 16S 0.8" TXB2602 / TXB602

16S 0.8" BATERIA MAFIA F2 INDEX: TXB2602 / TXB602 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915226027 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:16 Waga prochu (g):112.00 Rozmiar W/H/L:100/100/100 Czas (s):12 Dolot (m):20 Efekty: czerwono-niebieskie i purpurowo-zielone peonie, białe migoczące łąki i kraking ...

Rabat: 20 %
24,00 zł / szt.
1 szt. ( 24,00 zł za 1 szt. )
BATERIA GRÓBY KALIBER TWIST 19s 1.9" TXB482

Czas [s] +/-30-35 Dolot [m] +/-40 Ilość strzałów 19 Kaliber [cal] 1.9" Kategoria CE F3 Klasa ADR 1.3G Opis czerwony ogon z czerwono – zielono – limonkowo – żółtymi piwoaniami, wielka korona brokatowych gwiazd z czerwonymi, wielka brokatowa korona, srebrne trzeszczące chryzantemy Waga prochu [g] 646 Zapakowanie 4/1 ...

Rabat: 20 %
232,00 zł / szt.
1 szt. ( 232,00 zł za 1 szt. )
BATERIA DUŻY KALIBER INFINITE 25S 1.9″/47mm TXB464

Kaliber (mm/cale): 48 Strzały: 25 Waga prochu (g): 850.00 Rozmiar W/H/L: 280/275/275 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kształt produktu: I Sposób odpalenia: Lont Waga kartonu brutto: 17 Typ: Bateria   Ilość strzałów: 25Układ efektu: 25 strzałów prostychczas: ok 62.Wysokość efektu: ok. 50 m efekt: Czerwony ogon z falą i brokatem, wielka brokatowa korona, fioletowa gwiazda ze srebrnym brokatem i wierzbą, trzeszcząca wierzba z niebieską gwiazdą, srebrna trzeszcząca chryzantema i czerwona daliaCena za 1 szt. ...

Rabat: 20 %
303,20 zł / szt.
1 szt. ( 303,20 zł za 1 szt. )
BATERIA  DUŻY KALIBER TORPEDA F3 25S/1,9" TXB261

Czas [s] +/-60 Dolot [m] 75 – 80 Ilość strzałów 25 Kaliber [cal] 2.0" Kategoria CE F3 Klasa ADR 1.3G Opis Czerwony ogon z falą, zielony ogon ze srebrno-zieloną palmą i deszczem iskier, zielony ogon z chryz., czerwony ogon z koroną i zielonymi błyskami, ze złotą falą, trzaskiem i czerwonymi błyskami Zapakowanie 2/1 Waga prochu [g] 1000 ...

Rabat: 20 %
319,99 zł / szt.
1 szt. ( 319,99 zł za 1 szt. )
24S 1.2" BATERIA BROCADE CROWN TO RED MINE V F3 PROFI XB3051

24S 1.2" BATERIA BROCADE CROWN TO RED MINE V F3 PROFI Kategoria: baterie profi czerwone miny z jasnymi koralikami, zielone miny z jasnymi koralikami, pomarańczowe miny z jasnymi koralikami Kaliber (mm/cale): 30 Strzały: 24 Waga prochu (g): 576.00 Rozmiar W/H/L: 225/650/80 Czas (s): 5 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.4G Kształt produktu: V Waga kartonu brutto: 14 Typ: BATERIA PROFI ...

Rabat: 20 %
232,00 zł / szt.
1 szt. ( 232,00 zł za 1 szt. )
100S 0.8" BATERIA THE GREAT F2 TXB534

Kaliber (mm/cale):20 Strzały:100 Waga prochu (g):490.00 Rozmiar W/H/L:120/240/240 Czas (s):20 Dolot (m):+/- 25m Efekty: czerwony błysk z czerwonymi perełkami i białymi migającymi gwiazdkami, zielony błysk z zielonymi perełkami i białymi migającymi gwiazdkami, niebieski błysk z niebieskimi perełkami i białymi migającymi gwiazdkami, zielony błysk z purpurowo-zielonymi piwoniami, czerwony błysk z pomańczowymi perełkami i trzaskiem Zastosowanie: Party , Pokazy plenerowe ...

Rabat: 20 %
136,00 zł / szt.
1 szt. ( 136,00 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
 XP1011 EMITER DŻWIĘKU LONTOWY CRAZY ROBOT 10SZT. P1

EMITER DŻWIĘKU LONTOWY CRAZY ROBOT 10SZT. P1 INDEX: XP1011 Kategoria CE: P1 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5904915270112 Cechy: Strzały:1 Waga prochu (g):20.00 Rozmiar W/H/L:20,5/82,2 Zastosowanie: Imprezy militarne i rekonstrukcje , Przemysł/rolnictwo ...

Rabat: 20 %
18,40 zł
10 szt. ( 1,84 zł za 1 szt. )