TXR439 JUMBO POWER 21szt NEC 577g

INFORMACJE DODATKOWE Opis 21 rakiet, 3 rozmiary, mix efekty Wymiary [mm] 104×13-30 Waga prochu [g] 577,9 Zapakowanie 5/1 Klasa ADR 1.3G Kategoria CE F2 ...

Rabat: 20 %
191,20 zł
21 szt. ( 9,10 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
TXR445A RAKIETY WHISTLING ROCKET 12 szt. / małe opakowanie

RAKIETY WHISTLING ROCKET 144SZT F2 INDEX: TXR445A Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5904915214451 Strzały:1 Efekty: efekt gwizdu z hukiem cena za 12 sztuk w woreczku ...

Rabat: 20 %
3,20 zł
12 szt. ( 0,27 zł za 1 szt. )
TXR493 ZESTAW 4-9-3

ZESTAW 4-9-3 F2 INDEX: TXR493 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160214934 Cechy: Waga prochu (g):64.40 Rozmiar W/H/L:490/130-50 Efekty: 3 szt. rakiet, 1 szt. motyl, 2 op. różnych petard, 1 szt. rzymski ogień, Zastosowanie: Party , Z dziećmi ...

Rabat: 20 %
36,00 zł / szt.
1 szt. ( 36,00 zł za 1 szt. )
TXR638 BIG WHALE 4  12szt. NEC 216,5g

TXR638 BIG WHALE 4 KRÓTKI OPIS PRODUKTU Kategoria CE – F2 Zestaw rakiet – 12 sztuk w zestawie   Index: TXR638Kategorie:  Opis 1 golden strobe blue pearl, 1 white strobe red pearl, 1 brocade crown to red, 1 green strobe purple pearl, 3 małe; 1 red and crackling, 1 red, green and crackling, 1 green and crackling, 12 rakiet – 3 duże; 1 red, green, blue peony and white strobe, 1 color crackling willow, 1 red wave w/crackling pistil, 2 średnie; 1 golden strobe coconut, 1 white strobe willow, 4 mniejsze; ...

Rabat: 20 %
84,00 zł
12 szt. ( 7,00 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
TXR664 RAKIETY KULISTE 2.5" THE QUEEN 4SZT. F3

RAKIETY KULISTE 2.5" THE QUEEN 4SZT. F3 INDEX: TXR664 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160216648 Cechy: Kaliber (mm/cale):63 Strzały:1 Waga prochu (g):300.00 Rozmiar W/H/L:970/260/65 Czas (s):2 Efekty: rakiety kuliste, kaliber 2.5", gwizdy z białą brokatową wierzbą i czerwonymi gwiazdkami, pomarańczowa chryzantema z okręgiem złotych kwiatów wiśni i gwiazdek, fioletowa chryzantema z okręgiem złotych kwiatów wiśni i gwiazdek, brokatowa korona z zielono - czerwonym brokatem i gwiazdka ...

Rabat: 20 %
116,00 zł / szt.
4 szt. ( 29,00 zł za 1 szt. )
TXR665 RAKIETY KULISTE 2.5"-3" THE KING 3SZT. F3

RAKIETY KULISTE 2.5"-3" THE KING 3SZT. F3 INDEX: TXR665 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160216655 Cechy: Kaliber (mm/cale):63, 75 Strzały:1 Waga prochu (g):375.00 Rozmiar W/H/L:1270/245/76 Czas (s):2 Efekty: rakiety kuliste, kaliber: 3" i 2.5", gwizdy z białą brokatową wierzbą i czerwonymi gwiazdkami, brokatowa korona z zielonym brokatem, brokatowa korona z niebieskimi gwiazdkami ...

Rabat: 20 %
132,00 zł / szt.
3 szt. ( 44,00 zł za 1 szt. )
TXR926 PYROFUN ZESTAW

ZESTAW PYROFAN F2 INDEX: TXR926 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160219267 Cechy: Waga prochu (g):130.59 Rozmiar W/H/L:640/175-75 Efekty: 6 szt. rakiet w 2 rozmiarach, 1 op. bączków, 1 op. trzaskających kulek, 1 szt. bateria petard błyskowych, 2 szt. fontann, 2 op. różnych petard, 2 op. pchełek Zastosowanie: Party , Z dziećmi ...

Rabat: 20 %
75,20 zł
1 szt. ( 75,20 zł za 1 szt. )
TXR927 FAMILIADA ZESTAW

TXR927 FAMILIADA   Kategoria CE – F2 Zestaw rakiet, petard, pchełek, rzymskich ogni, trzaskających kulek, bączków, serpentyn 7 elementów w zestawie Cena za 1 opakowanie ...

Rabat: 20 %
91,20 zł / szt.
1 szt. ( 91,20 zł za 1 szt. )
U31284-2 FOUNTAIN 5m (60s) SILVER W/ RED PISTIL z zapalnikiem

DODATKOWE INFORMACJE Dolot [m] 5 Opis silver spearkles w RED pistil Czas [s] +/-60 Zapakowanie 30/1 Klasa ADR 1.4G Kategoria CE T1

Rabat: 20 %
55,20 zł / szt.
1 szt. ( 55,20 zł za 1 szt. )
WACHLARZ JEDNORZĘDOWY BROCADE CROSSETTE WITH SILVER STROBE MINE F2 V PROFI  LINE-1 7S 0.8" XC2019

LINE-1 7S 0.8" BROCADE CROSSETTE WITH SILVER STROBE MINE F2 V PROFI INDEX: XC2019 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915260199 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:7 Waga prochu (g):99.40 Rozmiar W/H/L:170/300/25 Czas (s):10 Dolot (m):30 ...

Rabat: 20 %
31,20 zł / szt.
1 szt. ( 31,20 zł za 1 szt. )
XB2001 BROCADE HORS TAIL V 40s 1"/25mm

40S 1.0" BATERIA BROCADE HORSE TAIL V F2 PROFI INDEX: XB2001 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915220018 Cechy: Kaliber (mm/cale):25 Strzały:40 Waga prochu (g):460.00 Rozmiar W/H/L:400/150/175 Efekty: ogon brokatowych koron przechodzący w brokatowe korony na niebie z deszczem opadających iskier ...

Rabat: 20 %
192,80 zł
1 szt. ( 192,80 zł za 1 szt. )
XB3004 FINAL CAKE 25s 1,2"/30mm

25S 1.2" BATERIA FINAL CAKE 1 F3 PROFI INDEX: XB3004 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5904915230048 Cechy: Kaliber (mm/cale):30 Strzały:25 Waga prochu (g):643.00 Rozmiar W/H/L:220/175/175 Efekty: czerwona migocząca wierzba i niebieska gwiazda z czerwonym migoczącym ogonem ...

Rabat: 20 %
111,20 zł
1 szt. ( 111,20 zł za 1 szt. )
XB3007 - FINAL CAKE

XB3007 FINAL CAKE 4 25S 1.2″ SKU: XB3007 OPIS KRÓTKI Bateria wyrzutni rurowych Klasa CE – F3 Ilość strzałów – 25 Kaliber – 1.2″ Zapakowanie – 4/1 ...

Rabat: 20 %
128,00 zł / szt.
XB3013  BATERIA GLITTER CRACKLING V F3 PROFI 70s 0,8"/20mm

70S 0.8" BATERIA GLITTER CRACKLING V F3 PROFI INDEX: XB3013 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915230130 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:70 Waga prochu (g):700.00 Rozmiar W/H/L:170/400/180 Czas (s):12 Dolot (m):30 Efekty: ogon pełen brokatu i trzasku ...

Rabat: 20 %
239,20 zł
1 szt. ( 239,20 zł za 1 szt. )
XB3016 RED WAVE CROSSETTE 70s 0.8"/20mm

70S 0.8" BATERIA RED WAVE CROSSETTE V F3 PROFI INDEX: XB3016 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915230161 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:70 Waga prochu (g):805.00 Rozmiar W/H/L:375/280/150 Efekty: fala czerwonych kulek rozpadających się na niebie ...

Rabat: 20 %
264,00 zł
1 szt. ( 264,00 zł za 1 szt. )
XB3019 BROCADE CHERRY-BLOOSOM F3 36s 1,2''/30mm

36S 1.2" BATERIA BROCADE CHERRY-BLOSSOM V F3 PROFI INDEX: XB3019 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5904915230192 Cechy: Kaliber (mm/cale):30 Strzały:36 Waga prochu (g):738.00 Rozmiar W/H/L:225/350/220 Czas (s):25 Dolot (m):35 Efekty: brokatowy ogon zakończony brokatotem z przeplatanymi kwiatami wiśni ...

Rabat: 20 %
216,00 zł
1 szt. ( 216,00 zł za 1 szt. )
XB3024 BATERIA SIZZLING WILLOW PEARLS F3 PROFI 36S 1.2"

36S 1.2" BATERIA SIZZLING WILLOW PEARLS F3 PROFI INDEX: XB3024 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5904915230246 Cechy: Kaliber (mm/cale):30 Strzały:36 Waga prochu (g):687.60 Rozmiar W/H/L:175/210/210 Czas (s):25 Dolot (m):+/- 30m Efekty: czerwona wierzba z trzaskiem ozdobiona niebieskimi perełkami, zielona wierzba z trzaskiem ozdobiona fioletowymi perełkami ...

Rabat: 20 %
168,80 zł / szt.
1 szt. ( 168,80 zł za 1 szt. )
XB3025 BATERIA BROCADE CROWN TO DALHIA STROBE V F3 PROFI 49S 1.2"

49S 1.2" BATERIA BROCADE CROWN TO DALHIA STROBE V F3 PROFI Kategoria: baterie profi brokatowa korona, niebieskie dalie i zielone migające gwiazdki Kaliber (mm/cale): 30 Strzały: 49 Waga prochu (g): 984.90 Rozmiar W/H/L: 225/420/250 Czas (s): 33 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kształt produktu: V Sposób odpalenia: Lont Waga kartonu brutto: 28 Typ: BATERIA PROFI  ...

Rabat: 20 %
292,80 zł / szt.
1 szt. ( 292,80 zł za 1 szt. )
XB3030  BROCADE CROWN WATERFALL BATERIA CICHA !

49S 1.2" BATERIA BROCADE CROWN WATERFALL F3 PROFI INDEX: XB3030 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5904915230307 Cechy: Kaliber (mm/cale):30 Strzały:49 Waga prochu (g):980.00 Rozmiar W/H/L:250/250/225 Efekty: brocade crown tail spit brocade crown waterfall ...

Rabat: 20 %
247,20 zł
1 szt. ( 247,20 zł za 1 szt. )
XB3031 BATERIA BROCADE CROWN KING CHRYSANTHEMUM F3 PROFI 49S 1.2"

49S 1.2" BATERIA BROCADE CROWN KING CHRYSANTHEMUM F3 PROFI INDEX: XB3031 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5904915230314 Cechy: Kaliber (mm/cale):30 Strzały:49 Waga prochu (g):980.00 Rozmiar W/H/L:250/250/225 Efekty: brocade crown tail to brocade crwon king with chrysanthemum ...

Rabat: 20 %
248,00 zł
1 szt. ( 248,00 zł za 1 szt. )
XB3033 BLUE TAIL GOLDEN SPIDER RED STROBE BATERIA PROFI 49s/1,2"

49S 1.2" BATERIA BLUE TAIL GOLDEN SPIDER RED STROBE F3 PROFI INDEX: XB3033 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5904915230338 Cechy: Kaliber (mm/cale):30 Strzały:49 Waga prochu (g):882.00 blue tail golden spider red strobe   ...

Rabat: 20 %
255,20 zł
1 szt. ( 255,20 zł za 1 szt. )
XB3034  BLUE TAIL BROCADE CROWN BLUE STAR 49s 1.2"/30mm

49S 1.2" BATERIA BLUE TAIL BROCADE CROWN BLUE STAR F3 PROFI INDEX: XB3034 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5904915230345 Cechy: Kaliber (mm/cale):30 Strzały:49 Waga prochu (g):882.00 Efekty: blue tail brocade crown blue star ...

Rabat: 20 %
247,20 zł
1 szt. ( 247,20 zł za 1 szt. )