TXF718 FONTANNA HAPPINESS TREE F3

TXF718 Happiness Tree – Fontanna F3 Model: TXF718 Happiness Tree EAN: 5906160217188 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.4G NEC: 700 g Czas działania: ok. 50 sek. Wysokość efektu: ok. 8 m Wymiary: 380 × 130 mm Efekty:Intensywne srebrne iskry zakończone czerwonymi, żółtymi i niebieskimi koralikami....

Rabat: 20 %
71,20 zł / szt.
1 szt. ( 71,20 zł za 1 szt. )
ST FONTANNA 5SEK. 3M SILVER T1 UF2056

ST FONTANNA 5SEK. 3M SILVER T1 INDEX: UF2056 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Cechy: Waga prochu (g):100.00 Rozmiar W/H/L:97/25 Czas (s):5 Dolot (m):3 Efekty: srebrne iskry DO UŻYTKU WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ! Zastosowanie: Party , Ślub/wesele , Imprezy sportowe , Cicha pirotechnika , Sesje zdjęciowe , Oprawa estrady , Pokazy plenerowe ...

Rabat: 20 %
14,40 zł / szt.
1 szt. ( 14,40 zł za 1 szt. )
FONTANNA TRIPLEX SILWER/SREBNY 60 sek. 3 metry XT1078-6 - cena1 sztuki.

Specyfikacja produktu: Waga prochu (g): 0.00 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Waga kartonu brutto: 19 Typ: Pirotechnika estradowa cbms: 0.0337 Zapakowanie: 20/5 ...

Rabat: 20 %
28,00 zł / szt.
1 szt. ( 28,00 zł za 1 szt. )
FONTANNA TRIPLEX GOLD 60 sek. 3 metry XT1078-3 - cena1 sztuki.

Specyfikacja produktu: Waga prochu (g): 0.00 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Waga kartonu brutto: 19 Typ: Pirotechnika estradowa cbms: 0.0337 Zapakowanie: 20/5 ...

Rabat: 20 %
28,00 zł / szt.
1 szt. ( 28,00 zł za 1 szt. )
TXF717 FONTANNA KING

FONTANNA KING F2 INDEX: TXF717 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160217171 Cechy: Strzały:1 Waga prochu (g):110.00 Rozmiar W/H/L:155/315/70 Efekty: srebrne iskry z czerwonymi i zielonymi rozbłyskami i trzeszczącymi chryzantemami ...

Rabat: 20 %
31,99 zł
1 szt. ( 31,99 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
TXF716 FONTANNY FORTUNA TREE  3 SZTUKI

FONTANNA FORTUNE TREE F2 INDEX: TXF716 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160217164 Cechy: Waga prochu (g):60.00 Rozmiar W/H/L:120/24 Efekty: czerwone perełki z białą chryzantemą, zielone perełki z białą chryzantemą, czerwone i zielone iskry Zastosowanie: Pokazy plenerowe ...

Rabat: 20 %
7,99 zł
3 szt. ( 2,66 zł za 1 szt. )
XF2013 FONTANNA 90SEK. 7M SILVER TO GOLD SPARKLES F2 PROFI

FONTANNA 90SEK. 7M SILVER TO GOLD SPARKLES F2 PROFI INDEX: XF2013 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915201352 Cechy: Waga prochu (g):400.00 Rozmiar W/H/L:320/95 Efekty: srebrne i złote iskry ...

Rabat: 20 %
58,39 zł
1 szt. ( 58,39 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
XF2012 FONTANNA 60SEK. 6M SILVER SPARKLES F2 PROFI

FONTANNA 60SEK. 6M SILVER SPARKLES F2 PROFI INDEX: XF2012 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915201253 Cechy: Waga prochu (g):140.00 Rozmiar W/H/L:220/80 Efekty: srebrne iskry ...

Rabat: 20 %
31,99 zł / szt.
1 szt. ( 31,99 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
XF2011 FONTANNA 50SEK. 5M GOLD SPARKLES F2 PROFI

FONTANNA 50SEK. 5M GOLD SPARKLES F2 PROFI INDEX: XF2011 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915201154 Cechy: Waga prochu (g):90.00 Rozmiar W/H/L:150/60 Efekty: złote iskry ...

Rabat: 20 %
23,99 zł
1 szt. ( 23,99 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
 TXF695 FONTANNA SILVER TIME 4 SZT. F1

FONTANNA SILVER TIME 4 SZT. F1 INDEX: TXF695 Kategoria CE: F1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160216952 Cechy: Waga prochu (g):28.00 Rozmiar W/H/L:70/40 Efekty: ogromne srebrne iskry - mało dymu i zapachu ...

Rabat: 20 %
16,00 zł
4 szt. ( 4,00 zł za 1 szt. )
TXF843  FONTANNA "LUCKY"

Fontanna Klasa CE – F2 Dolot – 2m Czas – +/- 50s

Rabat: 20 %
33,60 zł
1 szt. ( 33,60 zł za 1 szt. )
TXF840 FONTANNA "KITTY" 1 szt.

Fontanna Klasa CE – F2 Dolot – 2m Czas – +/- 50s

Rabat: 20 %
33,60 zł
1 szt. ( 33,60 zł za 1 szt. )
TXF835  FONTANNA "BOMBI" 1 szt.

Fontanna Klasa CE – F2 Dolot – 2m Czas – +/- 50s

Rabat: 20 %
33,60 zł
XT1007 FONTANNA KULA OGNIA 1 SEK.

  SymbolXT1007 20/5Cena za1 sztukęCzas trwania1 sekundaKlasa CertyfikacjiT1 efekt z zapalnikiem

Rabat: 20 %
23,20 zł
1 szt. ( 23,20 zł za 1 szt. )
TXF833 ZESTAW FONTANN EXPRESS YOURSELF 5SZT. F1

ZESTAW FONTANN EXPRESS YOURSELF 5SZT. F1 INDEX: TXF833 Kategoria CE: F1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160218338 Cechy: Waga prochu (g):34.60 Cicha pirotechnika Efekty: TXF975A - fioletowe i zielone gwiazdy z białymi chryzantemami, TXF975B - czerwone i zielone gwiazdy z białym brokatem, TXF976A - biały brokat z żółtymi gwiazdkami, TXF976B - czerwone gwiazdki z białym brokatem, TXF976C - zielone gwiazdki z białym brokatem Zastosowanie: Z dziećmi , Party ...

Rabat: 20 %
21,60 zł
5 szt. ( 4,32 zł za 1 szt. )
TXF149 PAŁECZKI BENGALSKIE MAGIC FINGERS 10SZT. MIX KOLOR F1

TXF149 PAŁECZKI BENGALSKIE MAGIC FINGERS KRÓTKI OPIS PRODUKTU Opakowanie 10 szt. Długość – 30 cm Kolorowe ognie: czerwony, niebieski, żółty, zielony, fioletowy Kategoria CE – F1     Index: TXF149Kategorie:  ...

Rabat: 20 %
14,40 zł
10 szt. ( 1,44 zł za 1 szt. )
TXF770  POJEDYNCZA FONTANNASILVER DREAM

TXF770 SILVER DREAM KRÓTKI OPIS PRODUKTU Fontanna Kategoria CE – F1 Dolot – 1,5m Czas – +/- 20s Wysokość – 120 mm Zapakowanie- 96/1   Index: TXF770Kategoria: Fontanny kategoria F1 ...

Rabat: 20 %
3,60 zł
1 szt. ( 3,60 zł za 1 szt. )
FONTANNA  ETNA WULKANY 6 szt. TXF754

TXF754 ETNA KRÓTKI OPIS PRODUKTU Fontanna Kategoria CE – F1 Dolot – 1 m Czas – +/- 15s Wysokość – 75 mm Zapakowanie – 48/6   Kategoria: Fontanny kategoria F1 ...

Rabat: 20 %
12,00 zł
6 szt. ( 2,00 zł za 1 szt. )
TXF707 THE BEST DAY FONTANNA CYLINDRYCZNA 1 szt.

TXF707 THE BEST DAY KRÓTKI OPIS PRODUKTU Fontanna Kategoria CE-F2 Dolot – 2 m Czas- +/- 30s Zapakowanie- 1 szt   Index: TXF707Kategorie: NOWOŚCI, Fontanny kategoria F2 ...

Rabat: 20 %
20,80 zł