TXB951AB BATERIA ZŁOŻONA BIG PARTY

259S 0.8"-1.2" BATERIA ZŁOŻONA BIG PARTY F2 INDEX: TXB951AB Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160219519 Cechy: Kaliber (mm/cale):20-30 Strzały:259 Waga prochu (g):2344.50 Rozmiar W/H/L:780/335/260 Efekty: czerwony ogon z czerwonymi kwiatami, brokatowy ogon z koroną i złotą wierzbą z białym gwiazdkami i srebrną chryzantemą, niebieski ogon z białymi migającymi gwiazdkami i deszczem iskier, zielony ogon z kolorowymi perełkami i srebrną chryzantemą; brokatowy ogon z koroną, brokatowa korona z białymi gwiazdkami i czerwony ogon z kolorowymi perełkami, czerwony ogon z czerwonym błyskiem, złoty ogon ze złotym błyskiem, zielony ogon z zielonym błyskiem, srebrny ogon z białymi gwiazdkami, czerwony ogon z czerwonymi gwiazdkami i złotą chryzantemą, niebieski ogon z niebieskimi perłami i białymi kwiatami, fioletowy ogon z perełkami i białymi kwiatami, cytrynowy ogon z perełkami i białymi kwiatami, zielony ogon z kolorowymi perełkami i białymi kwiatami, de...

Rabat: 20 %
1 080,00 zł
1 szt. ( 1 080,00 zł za 1 szt. )
TXB992 X-FUSION 42S 1.2″

TXB992 X-FUSION 42S 1.2″KRÓTKI OPIS PRODUKTUBateria wyrzutni rurowych Klasa CE – F3 Ilość strzałów – 42 Kaliber – 1.2″ Zapakowanie – 2/1

Rabat: 20 %
292,00 zł / szt.
1 szt. ( 292,00 zł za 1 szt. )
TXB993 BATERIA X-FACTOR WYRZUTNIA/BATERIA  24s 1,5"/38mm

TXB993 X-FACTOR 24S 1.5″ KRÓTKI OPIS PRODUKTU Bateria wyrzutni rurowych Klasa CE – F3 Ilość strzałów – 24 Kaliber – 1.5″ Zapakowanie – 2/1   Index: TXB993Kategorie: F3  ...

Rabat: 20 %
248,00 zł / szt.
1 szt. ( 248,00 zł za 1 szt. )
TXC419 KALEDOSKOP ROMAN CANDLES 5 s ( 2szt.)

TXC419 KALEJDOSKOP 5 KUL Rzymskie ognie Ilość strzałów-5 Kategoria CE-F2 Długość-532mm Cena za 1op./2szt.      ...

Rabat: 20 %
14,39 zł / szt.
2 szt. ( 7,20 zł za 1 szt. )
TXC446 RZYMSKIE OGNIE 10 STRZ. 3SZT.

TXC446 RZYMSKIE OGNIE   Rzymskie ognie   Kategoria CE-F2 Ilość strzałów-10 Długość-440mm Cena za 1 op./3 szt. ...

Rabat: 20 %
10,39 zł / szt.
3 szt. ( 3,46 zł za 1 szt. )
TXC494 MAGIC SHOTS   10s 12szt. cena za 1 opak.

TXC494 RZYMSKIE OGNIE   Rzymskie ognie   Kategoria CE - F2 Ilość strzałów - 10 Długość - 275mm Zapakowanie - 40/12 cena za  1 opakowanie ( 12 szt.) ...

Rabat: 20 %
11,99 zł / szt.
12 szt. ( 1,00 zł za 1 szt. )
TXC731 SINGLE SHOT L  0,8" 6szt.

SINGLE SHOT 0.8" SHOT L 6SZT. F2 INDEX: TXC731 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160217317 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:1 Waga prochu (g):43.80 Rozmiar W/H/L:100/24 Efekty: czerwony ogon z czerwoną falą i zielonymi migającymi gwiazdkami, zielony ogon z zieloną i czerwoną falą, niebieski ogon ze złotą wierzbą i białymi migającymi gwiazdkami, zielony ogon z brokatową koroną i ogromną chryzantemą, czerwony ogon z zielono-fioletowymi gwiazdkami i ogromną chryzantemą, niebieski ogon z niebieską falą i ogromną chryzantemą ...

Rabat: 20 %
14,39 zł
6 ml ( 2,40 zł za 1 ml )
TXC733 SHOT  XL 1.2"/30mm

SINGLE SHOT 1.2" SHOT XL 6SZT. F3 INDEX: TXC733 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160217331 Cechy: Kaliber (mm/cale):30 Strzały:1 Waga prochu (g):106.80 Rozmiar W/H/L:200/36 Efekty: zielona fala z białymi i niebieskimi błyskami, brokatowa korona z czerwonymi i zielonymi błyskami, kolorowa fala iskier z trzaskiem, złota fala iskier z niebieskimi błyskami i chryzantemą, czerwony ogon z zielonymi błyskami o chryzantemą, zielony ogon zakończony brokatową koroną z niebieskimi i białymi błyskami ...

Rabat: 20 %
33,60 zł
6 szt. ( 5,60 zł za 1 szt. )
TXC734  SINGLE SHOT 1.5" SHOT XXL 6SZT. F3

SINGLE SHOT 1.5" SHOT XXL 6SZT. F3 INDEX: TXC734 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160217348 Cechy: Kaliber (mm/cale):37 Strzały:1 Waga prochu (g):179.40 Rozmiar W/H/L:200/44 Efekty: zielona fala z białymi i niebieskimi błyskami, brokatowa korona z czerwonymi i zielonymi błyskami, kolorowa fala iskier z trzaskiem, złota fala iskier z niebieskimi błyskami i chryzantemą, czerwony ogon z zielonymi błyskami i chryzantemą, zielony ogon zakończony brokatową koroną z niebieskimi i białymi błyskami ...

Rabat: 20 %
47,20 zł
6 szt. ( 7,87 zł za 1 szt. )
TXC735 RZYMSKIE OGNIE 1.2" 8S SKY WANDER (1SZT.) F3

RZYMSKIE OGNIE 1.2" 8S SKY WANDER (1SZT.) F3 INDEX: TXC735 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160217355 Cechy: Kaliber (mm/cale):30 Strzały:8 Waga prochu (g):112.80 Rozmiar W/H/L:780/38 Efekty: CENA ZA 1 SZTUKĘ czerwone perełki z białymi migającymi gwiazdkami, czerwone perełki ze złotą wierzbą, różowa palma z rozbłyskiem, zielone perełki z chryzantemą ...

Rabat: 20 %
31,99 zł
1 szt. ( 31,99 zł za 1 szt. )
TXC775 RZYMSKIE OGNIE 6 SZTUK/55s/145cm
Rabat: 20 %
30,40 zł
6 szt. ( 5,07 zł za 1 szt. )
TXC777 RZYMSKIE OGNIE 10S (2SZT.) F2

TXC777 Rzymskie ognie – 10 strzałów Opis: Rzymskie ognie do efektownych pokazów. Ilość strzałów: 10 Kaliber: 0.4" Kategoria CE: F2 Opakowanie zawiera: 2 szt. Pakowanie: 36/2 Cena za 1 opakowanie Index: TXC777 ...

Rabat: 20 %
11,20 zł / szt.
2 szt. ( 5,60 zł za 1 szt. )
TXC842 RZYMSKIE OGNIE 10S RAFA F2 cena za 1 szt

Ilość strzałów-10 Długość-500mmCENA ZA  1 szt. !

Rabat: 20 %
3,99 zł / szt.
1 szt. ( 3,99 zł za 1 szt. )
TXC860 RZYMSKIE OGNIE JAGUAR / LEOPARD 2SZT. 5 STRZ. 0.75"

TXC860 JAGUAR/LEOPARD   RZYMSKIE OGNIE   KALIBER - 0.75"   ILOŚĆ STRZAŁÓW - 5   OPAKOWANIE ZAWIERA - 2 SZT.   CENA ZA OP. (2 szt.)   ZAPAKOWANIE - 30/2...

Rabat: 20 %
15,99 zł / szt.
2 szt. ( 8,00 zł za 1 szt. )
TXC861 RZYMSKIE OGNIE TIGER 2SZT. 5 STRZ. 0.75"

TXC861 TIGER RZYMSKIE OGNIE KATEGORIA CE - BRAK ILOŚĆ STRZAŁÓW - 5 KALIBER - 0.75" OPAKOWANIE ZAWIERA - 2 SZT. CENA ZA OP. ZAPAKOWANIE - 30/2

Rabat: 20 %
15,99 zł / szt.
2 szt. ( 8,00 zł za 1 szt. )
TXC862 RZYMSKIE OGNIE  PUMA / PANTHER 2SZT. 5 STRZ. 0.75"

TXC862 PUMA / PANTHER Rzymskie ognie Kategoria CE-F2 Ilość strzałów-5 Długość-480mm Cena za 2szt.  

Rabat: 20 %
15,99 zł / szt.
2 szt. ( 8,00 zł za 1 szt. )
TXC863 RZYMSKIE OGNIE 8S 0.8" (4SZT.) F3

RZYMSKIE OGNIE 8S 0.8" (4SZT.) F3

Rabat: 20 %
28,00 zł
TXC863 RZYMSKIE OGNIE 8s. 0.8" (2 szt.) F3

TXC863A/TXC863B LIGHT OF RIVER / NIGHT FIRE RZYMSKIE OGNIE KATEGORIA CE -F3 ILOŚĆ STRZAŁÓW - 8 DŁUGOŚĆ - 590 mm OPAKOWANIE ZAWIERA - 2SZT. CENA ZA OP. / 2SZT.  

Rabat: 20 %
23,20 zł / szt.
2 szt. ( 11,60 zł za 1 szt. )
TXC884 RZYMSKIE OGNIE 80S MAGICAL SHOTS (6SZT.) F2

RZYMSKIE OGNIE 80S MAGICAL SHOTS (6SZT.) F2 INDEX: TXC884 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160218840 Cechy: Kaliber (mm/cale):12,7 Strzały:80 Waga prochu (g):144.00 Rozmiar W/H/L:120/13 Efekty: kolorowe kulki z trzaskiem ...

Rabat: 20 %
30,40 zł
6 szt. ( 5,07 zł za 1 szt. )
TXC940 BATERIA GATLING SHOOTER II F2 Cena 1 szt

342S 0.4" BATERIA GATLING SHOOTER II F2 INDEX: TXC940 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160219403 Cechy: Kaliber (mm/cale):10 Strzały:342 Waga prochu (g):171.00 Rozmiar W/H/L:700/85 Efekty: czerwone i zielone ogony komet z cgryzantemami, niebieskie błyszczące perełki, trzaskające perełki ...

Rabat: 20 %
76,00 zł
1 szt. ( 76,00 zł za 1 szt. )
TXC994 GATLING SHOOTER IV F2 BATERIA 306S 0.4"-0.5"

306S 0.4"-0.5" BATERIA GATLING SHOOTER IV F2 INDEX: TXC994 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160219946 Cechy: Kaliber (mm/cale):10,12 Strzały:306 Waga prochu (g):217.60 Rozmiar W/H/L:430/88 Czas (s):42 Dolot (m):8-15 Efekty: specjalne czerwone migające gwiazdki, specjalne białe migające gwiazdki, niebieskie i czerwone migające gwiazdki, czerwone i białe migające gwiazdki z niebieskimi punktami i chryzantemą, czerwone punkty z chryzantemą Cena za 1 sztukę. ...

Rabat: 20 %
63,99 zł
1 szt. ( 63,99 zł za 1 szt. )
TXC995  BATERIA GATLING SHOOTER V F2 475S 0.3"

475S 0.3" BATERIA GATLING SHOOTER V F2 INDEX: TXC995 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160219953 Cechy: Kaliber (mm/cale):8 Strzały:475 Waga prochu (g):142.50 Rozmiar W/H/L:550/88 Czas (s):54 Dolot (m):8-15 Efekty: brokatowe korony przechodzące w czerwony, brokatowe korony przechodzące w zielony, brokatowe korony przechodzące w niebie ...

Rabat: 20 %
63,20 zł / szt.
1 szt. ( 63,20 zł za 1 szt. )