TXF427B  BALONY ZIMNE OGNIE 40 CM 5 SZT.

ZIMNE OGNIE 40CM 5SZT. F1 BALONY INDEX: TXF427B Kategoria CE: F1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915224276 Cechy: Waga prochu (g):20.00 Rozmiar W/H/L:420/50 Czas (s):100 Efekty: złote iskry Cena za 1 opakowanie (5 szt.) ...

Rabat: 20 %
3,20 zł
5 szt. ( 0,64 zł za 1 szt. )
TXF427A ZIMNE OGNIE EVENT 40 CM 5 szt./op.
Rabat: 20 %
3,20 zł
5 szt. ( 0,64 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
TXF159 KONFETTI PARTY PISTOLS 4 SZT.

KONFETTI PARTY PISTOLS INDEX: TXF159 Kategoria CE: F1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5906160211599 Cechy: Strzały:1 Waga prochu (g):0.02 Rozmiar W/H/L:85/25 Efekty: Pistolety Party strzelające kolorowym konfetti Zastosowanie: Party , Ślub/wesele , Z dziećmi , Cicha pirotechnika ...

Rabat: 20 %
6,32 zł
4 szt. ( 1,58 zł za 1 szt. )
TXF442 ZIMNE OGNIE NEONY 17 cm (10sz)
Rabat: 20 %
2,40 zł
10 szt. ( 0,24 zł za 1 szt. )
TXB105 HELL FIGHTER 19 STRZ. 0.8"

19S 0.8" BATERIA HELL FIGHTER F2 INDEX: TXB105 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160211056 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:19 Waga prochu (g):110.20 Rozmiar W/H/L:125/125 Efekty: na przemian purpurowe ogony i gwiazdy z zielonymi perełkami, czerwone ogony i gwiazdy z białymi perełkami, brokatowe ogony i gwiazdy z czerwonymi perełkami, ostatnie 3 strzały razem ...

Rabat: 20 %
31,20 zł
1 szt. ( 31,20 zł za 1 szt. )
XT1038 FONTANNA PIROTECHNICZNA 30sec 2m

XT1038 FONTANNA 2 m, 30 sek.KRÓTKI OPIS PRODUKTU XT1038 FONTANNA SCENICZNA Kategoria CE- T1 Dolot- 2 metry Czas- 30 sekund Kolor- srebrny Zapakowanie- 20/5Index: XT1038 Kategorie: Pirotechnika sceniczna, Pirotechnika sceniczna kategoria T1...

Rabat: 20 %
22,40 zł / szt.
1 szt. ( 22,40 zł za 1 szt. )
XT1040 FONTANNA 30s 3m (No smell) z zapalnikiem

DODATKOWE INFORMACJE Waga prochu [g] 68 Opis No smell fountain Dolot [m] 3 Czas [s] +/-30 Klasa ADR 1.4G Zapakowanie 16/4 Kategoria CE T1 ...

Rabat: 20 %
23,99 zł / szt.
1 szt. ( 23,99 zł za 1 szt. )
U31284-2 FOUNTAIN 5m (60s) SILVER W/ RED PISTIL z zapalnikiem

DODATKOWE INFORMACJE Dolot [m] 5 Opis silver spearkles w RED pistil Czas [s] +/-60 Zapakowanie 30/1 Klasa ADR 1.4G Kategoria CE T1

Rabat: 20 %
55,20 zł / szt.
1 szt. ( 55,20 zł za 1 szt. )
TXF224 SERCE + FONTANNY 60 sek.

DODATKOWE INFORMACJE Czas [s] +/-60 Kategoria CE F3 Klasa ADR 1.4G Opis czerwone serce ze srebrnymi iskrami Waga prochu [g] 558 Zapakowanie 1/1 ...

Rabat: 20 %
520,00 zł / szt.
1 szt. ( 520,00 zł za 1 szt. )
TXP632 ANGRY BULLDOG (10szt) NEC:10 g

DODATKOWE INFORMACJE Kategoria CE F3 Klasa ADR 1.3G Opis Petarda lontowa, 1 huk Waga prochu [g] 1,00 Wymiary [mm] 13/72 Zapakowanie 1/10 ...

Rabat: 20 %
11,20 zł / szt.
10 szt. ( 1,12 zł za 1 szt. )
TXP788 CRAZY BULLDOG (10szt)

DODATKOWE INFORMACJE Kategoria CE F3 Klasa ADR 1.3G Opis Petarda lontowa, 1 huk Waga prochu [g] 1,00 Wymiary [mm] 72/13 Zapakowanie 1/10 ...

Rabat: 20 %
11,20 zł / szt.
10 szt. ( 1,12 zł za 1 szt. )
BATERIA GRÓBY KALIBER TWIST 19s 1.9" TXB482

Czas [s] +/-30-35 Dolot [m] +/-40 Ilość strzałów 19 Kaliber [cal] 1.9" Kategoria CE F3 Klasa ADR 1.3G Opis czerwony ogon z czerwono – zielono – limonkowo – żółtymi piwoaniami, wielka korona brokatowych gwiazd z czerwonymi, wielka brokatowa korona, srebrne trzeszczące chryzantemy Waga prochu [g] 646 Zapakowanie 4/1 ...

Rabat: 20 %
232,00 zł / szt.
1 szt. ( 232,00 zł za 1 szt. )
XP1008-0.3 Zapał pirotechniczny Zapalnik Spłonka 0,3m

ZAPALNIK ELEKTRYCZNY PRZEZNACZONY JEST DO INICJOWANIA ZAPŁONU. STOSOWANY JEST M.IN. PRZY PIROTECHNICE SCENICZNEJ, POKAZOWEJ ORAZ ASG. ZAPALNIK  MOŻNA WYKORZYSTAĆ PRZY ODPALANIU  NA BATERIĘ PETARD, WULKANÓW, ŚWIEC DYMNYCH ORAZ INNEJ OGÓLNODOSTĘPNEJ PIROTECHNIKI. W CELU ZAINICJOWANIA ZAPŁONU NALEŻY PODŁĄCZYĆ OBA KOŃCE PRZEWODU DO BATERII MINIMUM 8,4V. DŁUGOŚĆ KABLA 0.3 m Cena za 1 sztukę...

Rabat: 20 %
1,76 zł / szt.
1 szt. ( 1,76 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
XP1008-0,5 Zapał pirotechniczny Zapalnik Spłonka 0,5m

ZAPALNIK ELEKTRYCZNY PRZEZNACZONY JEST DO INICJOWANIA ZAPŁONU. STOSOWANY JEST M.IN. PRZY PIROTECHNICE SCENICZNEJ, POKAZOWEJ ORAZ ASG. ZAPALNIK  MOŻNA WYKORZYSTAĆ PRZY ODPALANIU  NA BATERIĘ PETARD, WULKANÓW, ŚWIEC DYMNYCH ORAZ INNEJ OGÓLNODOSTĘPNEJ PIROTECHNIKI. W CELU ZAINICJOWANIA ZAPŁONU NALEŻY PODŁĄCZYĆ OBA KOŃCE PRZEWODU DO BATERII MINIMUM 8,4V. DŁUGOŚĆ KABLA 0.5 m Cena za 1 sztukę...

Rabat: 20 %
2,80 zł / szt.
1 szt. ( 2,80 zł za 1 szt. )
TXF822 FONTANNA SANTORYN 1 SZT.

TXF822 SANTORYN KRÓTKI OPIS PRODUKTU Fontanna Kategoria CE – F2 Dolot – 3m Czas – +/- 35s Zapakowanie – 20/1   Index: TXF822 Kategorie: Fontanny, Fontanny kategoria F2 ...

Rabat: 20 %
28,80 zł / szt.
1 szt. ( 28,80 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
TXB071 DARK AGE 16S 0.8″/20mm

Dodatkowe informacje Waga prochu [g] 112 Opis czerwona i zielona palma z kraklingiem Wymiary [mm] 120/95/95 Certyfikat BAM BAM-F2-1805 Dolot [m] 30 Czas [s] +/-20 Klasa ADR 1.3G Zapakowanie 12/1 Kaliber [cal] 0.8" Kategoria CE F2 Ilość strzałów 16 ...

Rabat: 20 %
26,40 zł / szt.
1 szt. ( 26,40 zł za 1 szt. )
BATERIA  DUŻY KALIBER TORPEDA F3 25S/1,9" TXB261

Czas [s] +/-60 Dolot [m] 75 – 80 Ilość strzałów 25 Kaliber [cal] 2.0" Kategoria CE F3 Klasa ADR 1.3G Opis Czerwony ogon z falą, zielony ogon ze srebrno-zieloną palmą i deszczem iskier, zielony ogon z chryz., czerwony ogon z koroną i zielonymi błyskami, ze złotą falą, trzaskiem i czerwonymi błyskami Zapakowanie 2/1 Waga prochu [g] 1000 ...

Rabat: 20 %
319,99 zł / szt.
1 szt. ( 319,99 zł za 1 szt. )