TXB702  BATERIA BOOMER F3 16S 1.9"

16S 1.9" BATERIA BOOMER F3 INDEX: TXB702 Kategoria CE: F3 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160217027 Cechy: Kaliber (mm/cale):49 Strzały:16 Waga prochu (g):636.80 Rozmiar W/H/L:300/210/210 Efekty: czerwony ogon z palmą i białymi migającymi gwiazdkami, zielony ogon z palmą i chryzantemą, złoty ogon z brokatową koroną i zielonymi migającymi gwiazdkami, niebieski ogon ze złotą falą i czerwonymi migającymi gwiazdkami Zastosowanie: Party , Pokazy plenerowe ...

Rabat: 20 %
199,20 zł
1 szt. ( 199,20 zł za 1 szt. )
TXB542 HEJKA 100S 0.8/20mm NOWOŚĆ

100S 0.8" BATERIA HEJKA! F2 INDEX: TXB542 Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5906160215429 Cechy: Kaliber (mm/cale):20 Strzały:100 Waga prochu (g):491.50 Rozmiar W/H/L:150/245/245 Efekty: czerwona palma zmieniajaca się w zieloną palmę i zakończona srebrną chryzantemą; nebieska gwiazda ze srebrną chryzantemą; czerwona kula ze srebrnym ogonem Zastosowanie: Pokazy plenerowe ...

Rabat: 20 %
159,20 zł
1 szt. ( 159,20 zł za 1 szt. )
XT1072-6 BATERIA DZIENNA BIAŁA 25s 1,2 "/30mm

25S 1.2" BATERIA DZIENNA BIAŁA  T1 INDEX: XT1072-6 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915272116 Cechy: Kaliber (mm/cale):30 Strzały:25 Waga prochu (g):325.00 Rozmiar W/H/L:220/175/175 Efekty: czerwony dym z hukiem Zastosowanie: Pokazy plenerowe , Party , Ślub/wesele ...

Rabat: 20 %
159,20 zł
1 szt. ( 159,20 zł za 1 szt. )
XT1072-4 BATERIA DZIENNA ZIELONA 25s 1,2 "/30mm

25S 1.2" BATERIA DZIENNA ZIELONA  T1 INDEX: XT1072-4 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915272116 Cechy: Kaliber (mm/cale):30 Strzały:25 Waga prochu (g):325.00 Rozmiar W/H/L:220/175/175 Efekty: czerwony dym z hukiem Zastosowanie: Pokazy plenerowe , Party , Ślub/wesele ...

Rabat: 20 %
159,20 zł
1 szt. ( 159,20 zł za 1 szt. )
XT1072-3 BATERIA DZIENNA ŻÓŁTA 25s 1,2 "/30mm

25S 1.2" BATERIA DZIENNA ŻÓŁTA  T1 INDEX: XT1072-3 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915272116 Cechy: Kaliber (mm/cale):30 Strzały:25 Waga prochu (g):325.00 Rozmiar W/H/L:220/175/175 Efekty: czerwony dym z hukiem Zastosowanie: Pokazy plenerowe , Party , Ślub/wesele ...

Rabat: 20 %
159,20 zł
1 szt. ( 159,20 zł za 1 szt. )
XT1072-2 BATERIA DZIENNA NIEBIESKA 25s 1,2 "/30mm

25S 1.2" BATERIA DZIENNA NIEBIESKA  T1 INDEX: XT1072-2 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915272116 Cechy: Kaliber (mm/cale):30 Strzały:25 Waga prochu (g):325.00 Rozmiar W/H/L:220/175/175 Efekty: czerwony dym z hukiem Zastosowanie: Pokazy plenerowe , Party , Ślub/wesele ...

Rabat: 20 %
159,20 zł
1 szt. ( 159,20 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
XT1072-1 BATERIA DZIENNA CZERWONA 25s 1,2 "/30mm

25S 1.2" BATERIA DZIENNA CZERWONA T1 INDEX: XT1072-1 Kategoria CE: T1 Klasa ADR: 1.4G Kod EAN: 5904915272116 Cechy: Kaliber (mm/cale):30 Strzały:25 Waga prochu (g):325.00 Rozmiar W/H/L:220/175/175 Efekty: czerwony dym z hukiem Zastosowanie: Pokazy plenerowe , Party , Ślub/wesele ...

Rabat: 20 %
159,20 zł
1 szt. ( 159,20 zł za 1 szt. )
TXR445A RAKIETY WHISTLING ROCKET 12 szt. / małe opakowanie

RAKIETY WHISTLING ROCKET 144SZT F2 INDEX: TXR445A Kategoria CE: F2 Klasa ADR: 1.3G Kod EAN: 5904915214451 Strzały:1 Efekty: efekt gwizdu z hukiem cena za 12 sztuk w woreczku ...

Rabat: 20 %
3,20 zł
12 szt. ( 0,27 zł za 1 szt. )
XP1070-6 FLARA/RACA  SYGNALIZACYJNA BIAŁA 1SZT.  METALOWA

XP1070-06 RACA SYGNAŁOWO BIAŁA . IDEALNA NA OSWITLENIE , W GÓRY  ITP. MAŁY ROZMIAR I WAGA (OBUDOWA METALOWA) BARDZO INTESYWNA NAWET W DZIEŃ SZCZELNIE ZAPKOWANAKAŻDA W WOREZEK  PRZY SZEJŚCIU SPECIALNE OPAKOWANIE PLASTIKOWE CZAS 55+- SEKUND...

Rabat: 20 %
20,80 zł
1 szt. ( 20,80 zł za 1 szt. )
XP1070-1 FLARA/RACA  SYGNALIZACYJNA  MORSKA CZERWONA 1SZT.  METALOWA

XP1070-01 RACA SYGNAŁOWO- RATUNKOWA . IDEALNA NA JACHTY, W GÓRY  ITP. MAŁY ROZMIAR I WAGA (OBUDOWA METALOWA) BARDZO INTESYWNA NAWET W DZIEŃ SZCZELNIE ZAPKOWANAKAŻDA W WOREZEK  PRZY SZEJŚCIU SPECIALNE OPAKOWANIE PLASTIKOWE CZAS 55+- SEKUND...

Rabat: 20 %
20,80 zł
1 szt. ( 20,80 zł za 1 szt. )
TXR2656 ZESTAW LET''S PLAY F2

5 szt. rakiet, 1 szt. motyl, 1 op. petard, 1 op. zimnych ogni

Rabat: 20 %
15,19 zł
1 szt. ( 15,19 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
TXP816 CRAZY MOSQUITO 6 szt./opakowanie

1 opakowanie 6szt. cena 1 opakowanie

Rabat: 20 %
5,59 zł
6 szt. ( 0,93 zł za 1 szt. )
TXP790 DIVISION MOTYL 4szt.

TXP790 DIVISION KRÓTKI OPIS PRODUKTU Latające śmigiełka Kategoria CE – F2 Zapakowanie – 36/4 ...

Rabat: 20 %
14,40 zł
4 szt. ( 3,60 zł za 1 szt. )
TXR088 ZESTAW SPACE ROCKET 15 ELEMENTÓW

TXR088 SPACE ROCKET KRÓTKI OPIS PRODUKTU Kategoria CE  Zestaw rakiet, rzymskich ogni, patard – 15 elementów w zestawie ...

Rabat: 20 %
84,00 zł
1 szt. ( 84,00 zł za 1 szt. )
TXR638 BIG WHALE 4  12szt. NEC 216,5g

TXR638 BIG WHALE 4 KRÓTKI OPIS PRODUKTU Kategoria CE – F2 Zestaw rakiet – 12 sztuk w zestawie   Index: TXR638Kategorie:  Opis 1 golden strobe blue pearl, 1 white strobe red pearl, 1 brocade crown to red, 1 green strobe purple pearl, 3 małe; 1 red and crackling, 1 red, green and crackling, 1 green and crackling, 12 rakiet – 3 duże; 1 red, green, blue peony and white strobe, 1 color crackling willow, 1 red wave w/crackling pistil, 2 średnie; 1 golden strobe coconut, 1 white strobe willow, 4 mniejsze; ...

Rabat: 20 %
84,00 zł
12 szt. ( 7,00 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
TXR439 JUMBO POWER 21szt NEC 577g

INFORMACJE DODATKOWE Opis 21 rakiet, 3 rozmiary, mix efekty Wymiary [mm] 104×13-30 Waga prochu [g] 577,9 Zapakowanie 5/1 Klasa ADR 1.3G Kategoria CE F2 ...

Rabat: 20 %
191,20 zł
21 szt. ( 9,10 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
TXR085 PIROSKY 21 Rakiet NEC 221,40g

TXR085 PIRO SKY KRÓTKI OPIS PRODUKTU Kategoria CE – F2 Zestaw rakiet – 21 sztuk w zestawie  zestaw rakiet Wymiary [mm] 84×13-25 Waga prochu [g] 241,4 Zapakowanie 10/1 Klasa ADR 1.4G Kategoria CE F2     ...

Rabat: 20 %
103,20 zł
19 szt. ( 5,43 zł za 1 szt. )
Do koszykaNiedostępny
TXF149 PAŁECZKI BENGALSKIE MAGIC FINGERS 10SZT. MIX KOLOR F1

TXF149 PAŁECZKI BENGALSKIE MAGIC FINGERS KRÓTKI OPIS PRODUKTU Opakowanie 10 szt. Długość – 30 cm Kolorowe ognie: czerwony, niebieski, żółty, zielony, fioletowy Kategoria CE – F1     Index: TXF149Kategorie:  ...

Rabat: 20 %
14,40 zł
10 szt. ( 1,44 zł za 1 szt. )
TXB725  BATERIA ZŁOŻONA STARS HUNTER F3 253S 1"-1.2"  @

TXB725 STARS HUNTER 253S KRÓTKI OPIS PRODUKTU Bateria złożona Klasa CE – F3 Ilość strzałów – 253 Kaliber – mix 1″ – 1.2″ Zapakowanie – 1/1     ...

Rabat: 20 %
1 359,20 zł
1 szt. ( 1 359,20 zł za 1 szt. )
TXP082A DIABEŁKI KOLOROWE (50szt.)

TXP082A DIABEŁKI KOLOROWE KRÓTKI OPIS PRODUKTU Kategoria CE – F1 Pchełki   Index: TXP082AKategorie:  ...

Rabat: 20 %
1,28 zł
50 szt. ( 0,03 zł za 1 szt. )
TXF770  POJEDYNCZA FONTANNASILVER DREAM

TXF770 SILVER DREAM KRÓTKI OPIS PRODUKTU Fontanna Kategoria CE – F1 Dolot – 1,5m Czas – +/- 20s Wysokość – 120 mm Zapakowanie- 96/1   Index: TXF770Kategoria: Fontanny kategoria F1 ...

Rabat: 20 %
3,60 zł
1 szt. ( 3,60 zł za 1 szt. )